Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: D3s błąd CHA

  1. #31

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie.
    Probloger - Fotoblogia.pl | Photojournalist - Basel.pl/blog

  2. #32

    Domyślnie

    Proponuję potraktować tą uszkodzoną kartę programem do odzyskiwania danych, a następnie format w aparacie. W sumie nie masz już nic do stracenia, prawda?
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #33

    Domyślnie

    Polecam Cardrecovery. Cena chyba umiarkowana, a kilka razy życie uratował.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolt Zobacz posta
    Czy tylko mnie to nie dziwi?
    Ja przy D700 (pucha nowa - piny sprawdzałem - ok) miałem też problem z jedną kartą Kingstona 133X elite pro 8GB (błąd CHA), oddałem i dostałem nową. Odpukać, ta wymieniona śmiga już kilka miesięcy i do tej pory nie wyskoczył mi błąd.

  5. #35

    Domyślnie

    Własnie wczoraj odesłałem do przedstawiciela Kingston w Polsce kartę Kingstona 133X elite pro 16GB. Nie czytał jej żaden Nikon (błąd CHA) , niewidoczna była w czytniku . Myślę że, Kingston to Scheiße .Czekam na wynik reklamacji.

  6. #36

    Domyślnie

    Dodam, że od paru lat używam ~12 kart, wyłącznie Lexar i SanDisk. Odpukać, nigdy z żadną nic się nie stało. Chociaż się zastanawiam, czy dla bezpieczeństwa nie powinienem wymienić na nowe hurtem, ale może przesadzam.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  7. #37

    Domyślnie

    Odgrzebię trochę wątek..

    Panowie, wiadomo już co jest przyczyną tego błędu CHA, albo co zdaje się być bardziej prawdopodobne- karty czy port w puszce? Dziś przed wyruszeniem na reportaż przy formatowaniu kart również mi wyskoczył ten błąd z kartą Sandiska 8gm extreme no i już inaczej zacząłem patrzeć na "niezawodność" zestawu- niepewność się wkradła. Po włożeniu wyskoczył komunikat że karta uszkodzona, po kilkukrotnej włożeniu i wyciągnięciu karty problem ustał, ale boję się to początek czegoś niedobrego.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •