Witam,
Sprawa wygląda w ten sposób, że znajomemu padł poraz drugi (drugi egemplarz) Tamron 17-50 w Canonie 30D ma do tego tylko 50mm 1.8. Body sprawne (powiedzmy, swoje lata już ma).
i teraz jakie waszym zdaniem są najciekawsze opcje 17-40L za ~2700 i potrzymać 30D a potem być może za niedługo zamienić ale tutaj kolejne pytanie na co? 600D/60D/7D?
czy może Nikkona D90 z 18-105, teraz w FJ 3085PLN jest moim zdaniem atrakcyjna cena?
czy może jeszcze inne kombinacje?
Poczytałem dzisiaj o tej eLce i o podanych wyżej body, ale to co człowiek czyta to tyle opini co postów w necie.
Być może ktoś miał podobne kwestie do przemyślenia, a być może są też osoby posiadające oba systemy.
Zapraszam do podzielenia się opiniami w wątku.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami