Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie prosty softo do video

    max wymagania to fade in, fade out, mozliwosc dodania czarnego tla z napisem... ewentualnie jakis dzwięk, choć nie jest to warunek konieczny

    ktos pomoze?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    coś od Corela?
    Videostudio Pro X4 - najnowsza wersja (lub X3 trochę starsza) - tytuł brzmi groźnie, ale program łatwy, po polsku, miesięczny w pełni funkcjonalny trial, obsługa SVCHD, a jak zechcesz potem kupić, to też nie wymaga kredytu

    z innych Pinnacle Studio (wersja może już 14?) , Sony Vegas Pro.

    Naprawdę wszystkie na poziomie amatorskim są łatwe, mają gotowe kreatory ułatwiające pracę.

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo dziekuję za odpowiedzi...

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Jeżeli nie zlalazłeś jeszcze nic to poszukaj którejś wersji np Pinnacla Studio 14 . Prosty interfejs i obsługa - rzekłbym banalny . Jak będziesz chciał to podeślę Ci Tutorial na dvd do obsługi programu albo zdzwonimy się i powiem co i jak. Ale myślę że jak zobaczysz interfejs to nie bedziesz miał pytań.
    F, D, SB i conieco do nich

  6. #6

    Domyślnie

    pobralem wersje trial sony vegas i corel video studio. sony polecial do kosza. dosc trudny i strasznie skomplikowany przy zapisie ostatecznego materialu. corel zostal. pozostalo 20 kilka dni testow do konca triala. na razie wydaje sie bardzo ciekawy i dosyc prosty. nie ma tez problemu z zapisaniem gotowego materialu do zadanego formatu, jakosc zadowalajaca. przy cenie 260/270zł - bardzo fajny soft.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Mam nadzieję że mogę pożyczyć link:

    Program oczywiście jest po Polsku - taką zakładę udało mi się znaleźć czytelną...

    Od góry: IMPORT,EDYCJA,TWORZENIE FILMU (Screen z zakładki edycja)

    Po lewej zakładki (szary pasek) sceny z filmu, przejścia, efekt "latających" okienek, aparacik - możemy wprowadzić do filmu jpg. psd (z przezroczystym tłem). tiff. png itp..., przykładowe planszsze menu do dvd, dwa ostatnie to zakładki dźwieku. Oczywiście każda zakładka w formie graficznej.

    Linia edycji: jak widać.... czytelniej być nie może

    Nie przypuszczam aby programy się dramatycznie od siebie różniły, cenowo to chyba ta sama półka.

    Przypuszczam że każdy z nich spełni Twoje oczekiwania.
    F, D, SB i conieco do nich

  8. #8
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    Pod warunkiem, ze posiadamy oryginalnego Windowsa

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Ja ze swej strony polecałbym Ci spróbować jeszcze Pinnacle Studio. Miałem wersję 9 i 12.
    Program w miarę łatwy do opanowania, a efekty końcowej obróbki nawet niezłe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •