Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: nauka...

  1. #1
    Elena
    Gość

    Domyślnie nauka...

    Umieszczam temat tutaj ponieważ uważam,że moje zapytanie tu najbardziej pasuje.
    Czy jest może osoba na forum która z miłą chęcią chciałaby przekazać mi swoją wiedzę w realu?
    odnośnie fotografii mile widziana znajomość nikona D90.
    Może niektórych zaskoczy moje pytanie, ale jeśli byłby ktoś chętny spędzić ze mną czas przekazać
    mi trochę praktycznej -teoretycznej wiedzy - byłoby miło.
    Oczywiście fajnie gdyby ta osoba była blisko mieszkająca Konina w Wielkopolsce.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-03-2011 o 17:47 Powód: pis.

  2. #2

    Domyślnie

    Regionalna Grupa Fototej 19 marca w CK Zamek w Poznaniu organizuje tzw "Plener Zamkowy".
    Wg mnie doskonała okazja na naukę. Impreza jest od 10 do 14.
    Co do szczegółów to odezwij się do http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7456
    nic...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Regionalna Grupa Fototej 19 marca w CK Zamek w Poznaniu organizuje tzw "Plener Zamkowy".
    Wg mnie doskonała okazja na naukę. Impreza jest od 10 do 14.
    Co do szczegółów to odezwij się do http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7456
    wie ktos cos o takich grupach za granica? w niemczech kolo koloni np?

    dzieki za wszelkie podpowiedzi!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mattanjahu Zobacz posta
    wie ktos cos o takich grupach za granica? w niemczech kolo koloni np?

    dzieki za wszelkie podpowiedzi!
    http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=114
    poszukaj

  5. #5
    Elena
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Regionalna Grupa Fototej 19 marca w CK Zamek w Poznaniu organizuje tzw "Plener Zamkowy".
    Wg mnie doskonała okazja na naukę. Impreza jest od 10 do 14.
    Co do szczegółów to odezwij się do http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=7456
    Skorzystałabym ale akurat ten weekend nie mogę

  6. #6

    Domyślnie

    Tak jak zostało już napisane, rozejrzyj się za najbliższą sobie regionalnie grupą regionalną, tam znajdziesz wielu zapaleńców ze swoich okolic, którzy na pewno nie będą mieli nic przeciwko co byś podglądała ich warsztat, włócząc się z aparatami
    Oprócz tego zapraszamy na różne warsztaty, plenery, zloty i inne spotkania forumowiczów - to najlepsze okazje do wchłaniania mas wiedzy Dobrze zapoznaj się i często zaglądaj do TEGO działu, a będziesz na bieżąco
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •