Szukaj
Nikon http://greg77.com/
Podoba mi się BW, wydaje się jednak, że zbyt mocno zaciemniłeś niebo.
LED ZEPPELIN
Mnie się jedynka podoba, fajny kadr w fajnych kolorkach
BW super!
też wybiorę b/w![]()
Ładny kadr Grzesiunie mam faworyta
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
B&W ładne kontrastowe, ale wygrywa kolorek![]()
Ja też w kolejce do BW się ustawię.
Uwaga Andrzeja co do nieba zasadna się wydaje.
Ta sie zastanawialem nad tym niebem......teraz jak mowicie to faktycznie za ciemno dalem
Chociaż moze biala ramka by zmienila odbior...
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-03-2011 o 01:38 Powód: orto. ("chociarz")
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami