Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Z Kasprowego

  1. #1

    Domyślnie Z Kasprowego

    Widok od Koscielcow po Swinice....chyba, ze sie myle, zima tak nie poznaje

    Bedzie wiecej, ale czasu od powrotu do domu mam malo.....

    1. Kolor




    2. B&W


  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się BW, wydaje się jednak, że zbyt mocno zaciemniłeś niebo.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie się jedynka podoba, fajny kadr w fajnych kolorkach

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    [CENTER]Widok od Koscielcow po Swinice....chyba, ze sie myle...
    Od Koszystej po Świnicę, a właściwie po zbocze Beskidu.

  6. #6

    Domyślnie

    też wybiorę b/w

  7. #7

    Domyślnie

    Ładny kadr Grzesiu nie mam faworyta
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  8. #8

    Domyślnie

    B&W ładne kontrastowe, ale wygrywa kolorek

  9. #9

    Domyślnie

    Ja też w kolejce do BW się ustawię .
    Uwaga Andrzeja co do nieba zasadna się wydaje .

  10. #10

    Domyślnie

    Ta sie zastanawialem nad tym niebem......teraz jak mowicie to faktycznie za ciemno dalem
    Chociaż moze biala ramka by zmienila odbior...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-03-2011 o 01:38 Powód: orto. ("chociarz")

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •