Witam serdecznie.
Dziś kurier dostarczył mi mój świeżo zakupiony, nowiutki D7000. Po rozpakowaniu itp., itd., zamocowałem do niego obiektyw Nikkor 50mm 1.8 i zablokowałem na nim przysłonę na 22. Mimo to aparat nie chce działać i ciągle wyświetla błąd F Error. Nic nie pomagają zmiany obiektywu, z każdym jaki mocowałem sytuacja wygląda tak samo lub aparat wyświetla f0, tak jakby obiektywu w ogóle nie było. Zakładałem dwie różne Sigmy oraz identyczną, starszą 50-tkę. Czy ktoś z was miał podobny problem z tym aparatem? Można to jakoś rozwiązać samemu, czy pozostaje próba zwrotu aparatu lub serwis?
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami