Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jakaś rada?

  1. #1

    Domyślnie Jakaś rada?

    D90
    -możliwy upadek
    objawy:
    - blokada 18-105 nie można go wyjąć z body
    - ciemno w wizjerze coś widac ale za ciemno
    -zdjęcia robi ale często ma error i zdjęcia wychodzą jakby było coś z wb
    Czy serwis nikona sie już poprawił?
    Czy może ktoś zna serwis jakiś w trójmieście
    Będę wdzięczny za info
    pozdr
    http://www.wix.com/jurkulesza/giefoto
    fx 700/17-35/50/12-24/180
    4/3 E400

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar reggy
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Olsztyn/Gdańsk
    Posty
    156

    Domyślnie

    Po upadku może się dużo zepsuć - jak nie padła elektronika, to zawsze mógł się na przykład odkleić pryzmat (stąd ciemności w wizjerze) albo zepsuć mechanizm obsługi przesłony (czy to w aparacie, czy w obiektywie) - stąd też możliwe ciemności w wizjerze i trudności ze zdjęciem obiektywu.
    W Gdańsku na Przymorzu można podejść do: http://www.okserwis.com.pl/sklep/ind...d=11&Itemid=26
    Wycena nic nie kosztuje, a może naprawią
    Pozdrawiam, Piotr Reddig!
    Moja galeria: www.picasaweb.google.com/piotrreddig

  3. #3

    Domyślnie

    Tytuł wątku bardzo odpowiedni.

    Polecam punkt serwisowy w centrum handlowym Młyn, kiedyś oddałem tam aparat do czyszczenia i byłem bardzo zadowolony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •