D90
-możliwy upadek
objawy:
- blokada 18-105 nie można go wyjąć z body
- ciemno w wizjerze coś widac ale za ciemno
-zdjęcia robi ale często ma error i zdjęcia wychodzą jakby było coś z wb
Czy serwis nikona sie już poprawił?
Czy może ktoś zna serwis jakiś w trójmieście
Będę wdzięczny za info
pozdr
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami