Lubię takie klimaty. Gdyby nie to "zielsko" na pierwszym planie, była by to kapitalna fota.
Szukaj
Lubię takie klimaty. Gdyby nie to "zielsko" na pierwszym planie, była by to kapitalna fota.
Jest wiecej... szukaj![]()
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Bardzo ladnie .
HDR?![]()
Bardzo dobry kadr,światło i kolor oraz taka miękka obróbka.Pozdrawiam
Pięknie to wygląda, a dodatkowa atrakcja tego zdjęcia to wodorosty.
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
Skontaktuj się z nami