pasek na reke mocujacy aparat
czy warto? Uzywacie ? Jaki ?
Pytam, poniewaz po godzinie czy dwoch trzymania aparatu, troche mdleja rece. A d90 z gripem i np.17-55 oraz lampa i do tego np zalozonym na nia beauty dish ciutke wazy.
Zdazylo mi sie nawet ze aparat wyslizgnal mi sie z reki. Cale szczescie upadl na wykladzine, nic sie nie stalo. Pasek na szyje oczywiscie mam, ale czasem mnie bardzo denerwuje, szczegolnie przy pionowych kadrach wlazi w wizjer, wiec czesto aparat trzymam w reku z zawinietym paskiem na nadgarstku.
A to nie jest wygodne...
Macie? Polecacie? Moze nie warto?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami