Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Wisła - Widzew

  1. #11

    Domyślnie

    Ależ ja krytykę przyjmuję i doceniam - nie zgadzam się tylko ze stwierdzeniem 'bardzo słabe' (i to patrząc na siebie krytycznie) i daję na to jakiś dowód. Wskazówki otrzymałem, 2 kwietnia na meczu z Jagiellonią już inaczej na to wszystko będę spoglądał, biorąc pod uwagę doświadczenia z pierwszego meczu i wskazówki Kolegów.

    Swoją drogą, jak ktoś oficjalnie robi zdjęcia dla klubu, to mógłby wykazywać lepszy poziom
    Ostatnio edytowane przez bartlomiejnowak ; 15-03-2011 o 00:46

  2. #12

    Domyślnie

    Tam oficjalnie dla klubu robi zdjęcia Maks Michalczak i Daniel Gołda. A Kazek K sporadycznie tak ja zapewne ty z zamiłowania. Tak wiec jak będziesz na meczu z Jagą to czekam na G na jakąś konkretną fotę !! zawsze stoimy z ziomkami przy pleksi tej prawie ze całej - rozbitej

    min. tutaj http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...7_375695_n.jpg

    nawet mnie tam widać jednego wariata na pleksi :P
    Zapraszam wszystkich do odwiedzania !
    www.fotomediasport.pl | www.rafalrusek.pl | www.PRESSFOCUS.pl
    POLUB NASZ PROFIL NA FB ------> FOTOMEDIASPORT

  3. #13

    Domyślnie

    3 i 4 są bardzo OK
    6 za wiele góry i dołu
    9 też obleci

    i ogólnie są za jasne, dużo za jasne..

    Pzdr.
    J.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •