Ależ ja krytykę przyjmuję i doceniam - nie zgadzam się tylko ze stwierdzeniem 'bardzo słabe' (i to patrząc na siebie krytycznie) i daję na to jakiś dowód. Wskazówki otrzymałem, 2 kwietnia na meczu z Jagiellonią już inaczej na to wszystko będę spoglądał, biorąc pod uwagę doświadczenia z pierwszego meczu i wskazówki Kolegów.
Swoją drogą, jak ktoś oficjalnie robi zdjęcia dla klubu, to mógłby wykazywać lepszy poziom![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami