A ja mam zastrzeżenia!!! Mianowicie wolałabym sama to zdjęcie zrobić i je wystawić jako mojeMiodzio.
Szukaj
A ja mam zastrzeżenia!!! Mianowicie wolałabym sama to zdjęcie zrobić i je wystawić jako mojeMiodzio.
Piękny widoczek![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Zdjęcie dobre, ale Ty robisz zdjęcia znakomite. W tej pracy wyjątkowo nie do końca przekonuje mnie niebo, jak by trochę rozmyte, jakieś tam białe wstążki chmurek... no tak było po prostu ale przez to wg mnie zdjęcie jest dobre a nie znakomite ( na ile przyroda pozwoliła ). Za to same góry wyrysowane pięknie, a mgła namalowana równie dobrze.
Pozdrawiam serdecznie
AMI
D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)
Dobry fot, no i pogratulował.
Skontaktuj się z nami