Ładnie pokazane
Szukaj
Nie mam się do czego przyczepić. Zdjęcie po prostu mi się podoba.
Kolejna piękna praca... co tu dużo pisać.
Pozdrawiam.
Nikon DX
Mnie się podoba ! Pięknie, delikatnie.
Pzdr.
P.S.
Ten wyjątek tylko dla Ciebie, bo wiesz co myślę o BW.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Przepiękne zdjęcie.
Podoba się i to jeszcze jak.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Góry, jakie są każdy widzi. A są zaje....fajneKolejne, kapitalne zdjęcie w górzystym klimacie. Mam nadzieję, że i ja kiedyś wyląduję tam zimą
![]()
Dobre zdjęcie, ale no właśnie, tylko dobre, brakuje mi zdecydowanie troche szerszego ujęcia, żeby było widać więcej prawej strony. Konwersja znakomita.
Skontaktuj się z nami