Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Nie mam się do czego przyczepić. Zdjęcie po prostu mi się podoba.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez touran Zobacz posta
    ...oj, Jacek chyba musisz ze mną w te góry uderzyć??

    Janusz, pięknie pokazujesz.Gratulacje.
    Ja zawsze wszędzie chętnie uderzam, szczególnie plenerowo
    Ale co do kadru to chyba się nie zrozumieliśmy

  4. #14

    Domyślnie

    Kolejna piękna praca... co tu dużo pisać.

    Pozdrawiam.
    Nikon DX

  5. #15

    Domyślnie

    Mnie się podoba ! Pięknie, delikatnie.

    Pzdr.

    P.S.
    Ten wyjątek tylko dla Ciebie, bo wiesz co myślę o BW.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #16

    Domyślnie

    Przepiękne zdjęcie.
    Podoba się i to jeszcze jak.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  7. #17

    Domyślnie

    Góry, jakie są każdy widzi. A są zaje....fajne Kolejne, kapitalne zdjęcie w górzystym klimacie. Mam nadzieję, że i ja kiedyś wyląduję tam zimą



  8. #18

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie, ale no właśnie, tylko dobre, brakuje mi zdecydowanie troche szerszego ujęcia, żeby było widać więcej prawej strony. Konwersja znakomita.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Dobre zdjęcie, ale no właśnie, tylko dobre, brakuje mi zdecydowanie troche szerszego ujęcia, żeby było widać więcej prawej strony. Konwersja znakomita.
    Pozwolę się podpisać
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  10. #20

    Domyślnie

    podoba się
    pozdrawiam, Łukasz

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •