Szukaj
Piękna praca
Zastanawiam się Janku czy nie byłby lepszy odbiór prawej strony jakbyś zakończył grzbietem schodzącym w dół, tak jak to się zaczyna od lewej strony kadru.
Ja nie mam pytan, znakomite i nie ma tu zadnych bzdur o kablach i slupach!
Nikon http://greg77.com/
Ponawiam pomysł zbioru
Bardzo podoba mi się kolejne Twoje zdjęcie z serii.
... oooo, jak lubię. Ciekawe to b&w jest.
Ciekawe BW - rzekłbym delikatne. W sam raz do prezentowanej sceny. Dobry kadr
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Wspaniały widok !
Skontaktuj się z nami