Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Otulone chmurami....

    .......zapraszam







    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Piękna praca
    Zastanawiam się Janku czy nie byłby lepszy odbiór prawej strony jakbyś zakończył grzbietem schodzącym w dół, tak jak to się zaczyna od lewej strony kadru.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja nie mam pytan, znakomite i nie ma tu zadnych bzdur o kablach i slupach!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekz40 Zobacz posta
    Piękna praca
    Zastanawiam się Janku czy nie byłby lepszy odbiór prawej strony jakbyś zakończył grzbietem schodzącym w dół, tak jak to się zaczyna od lewej strony kadru.
    też bym chciał, ale trzeba by zmienić nasze góry, pasmo ciągnie się dalej

  5. #5

    Domyślnie

    Ponawiam pomysł zbioru

    Bardzo podoba mi się kolejne Twoje zdjęcie z serii.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Ponawiam pomysł zbioru

    Bardzo podoba mi się kolejne Twoje zdjęcie z serii.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekz40 Zobacz posta
    Piękna praca
    Zastanawiam się Janku czy nie byłby lepszy odbiór prawej strony jakbyś zakończył grzbietem schodzącym w dół, tak jak to się zaczyna od lewej strony kadru.
    ...oj, Jacek chyba musisz ze mną w te góry uderzyć??

    Janusz, pięknie pokazujesz.Gratulacje.

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawe BW - rzekłbym delikatne. W sam raz do prezentowanej sceny. Dobry kadr
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  10. #10

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •