Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: How Its made ?

  1. #1

    Domyślnie How Its made ?

    Witam , mam problem . Widziałem ostatnio BLOG Agaty Wawryszczuk i zobaczyłem obróbkę , która przypadła mi do gustu . Czy wiecie moze , jak to zrobic ?? http://agata.wawryszczuk.dtfoto.net/...4ac0c502d9.jpg
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  2. #2

    Domyślnie

    Sepia? Taka forsowna sepia.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    Mocno podnieść kontrast, przekonwertować do BW i dodać zafarbu.
    Dokładna instrukcja dla posiadacza Photoshopa od cs3 w górę - mocno wygięta S-krzywa (i lekki clipping w cieniach) i warstwa Black&White z zaznaczoną tintą (w domyślnym kolorze).
    W gimpie robisz to tak, ze tworzysz bardzo kontrastowe BW i jakoś tam kolorujesz na sepię (na pewno jest na to jakiś prosty sposób).

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki ! jutro spoóbuję
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  5. #5
    st
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem lepszy efekt uzyskasz w trybie duotone. Masz kontrolę za pomocą krzywych nad obu kolorami. Możesz użyć do 4 kolorów. No i niebagatelna przewaga jeśli obraz ma być drukowany na offsecie.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •