A powiedzcie mi Panowie czy w moim D5100 da się tak ustawić, aby przy zmienianiu np. przysłony lub ISO (które mam pod Fn) NIE załączał się automatycznie ekranik LCD? wartości zmieniane widzę przecież w wizjerze. Mam ustawione, że gaśnie po chyba 4 sek., ale zawsze by to trochę oszczędziło jednak baterii... no i nie świeciło niepotrzebnie jak tego nie chcę i w danym momencie nie potrzebuję.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami