jednym plusem, innym "minusem"... zalezy co komu. Jeśli ktoś uważa że ten wizjer to to samo co kiedyś w aparatach typu UZ, to powiem tak, zupełnie co innego.
Szukaj
jednym plusem, innym "minusem"... zalezy co komu. Jeśli ktoś uważa że ten wizjer to to samo co kiedyś w aparatach typu UZ, to powiem tak, zupełnie co innego.
Ostatnio edytowane przez Kundzior ; 27-08-2011 o 00:50
a w praktyce co "robi" lepszy obrazek A33 czy A580??
bo z tego raczej teraz bede wybieral...
"to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac
580tka. Kolega w studio mnie tym czaruje.....
33 to sprzęt stricte amatorski, ale bogaty.....
czyli mam szanse byc semi-profesionalistahihi
no nic pomacam i zobacze... musze sie z tym wszystkim przespac
bateria w 580 wypada o niebo lepiej
ale bym sie juz pobawil z macro![]()
"to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac
Oj bateria......teraz nie ma lustra mniej jak 300 fot. czy to mało, czy dużo nie mi/nam to sądzić.
humm.. bateria w A33 to ok. 230 fotek tylko, a A580 to az 1050!!![]()
"to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac
A580 traci bardzo jesli chodzi o filmy.. nie ma AF przy video, ale dla mnie bedzie jesli w ogole tylko dodatkowy bajer malo istotny.
troszke zaniepokoilo mnie dosc mocne systemowe odszumianie w nim...![]()
"to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac
No i zrobił się wątek o sony i innych takich.
![]()
D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G
Ostatnio edytowane przez ikar39 ; 27-08-2011 o 09:35
Nikon
Skontaktuj się z nami