Close

Strona 76 z 104 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1040

Wątek: D5100

  1. #751

    Domyślnie

    jednym plusem, innym "minusem"... zalezy co komu. Jeśli ktoś uważa że ten wizjer to to samo co kiedyś w aparatach typu UZ, to powiem tak, zupełnie co innego.
    Ostatnio edytowane przez Kundzior ; 27-08-2011 o 00:50
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  2. #752

    Domyślnie

    a w praktyce co "robi" lepszy obrazek A33 czy A580??
    bo z tego raczej teraz bede wybieral...
    "to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac

  3. #753

    Domyślnie

    580tka. Kolega w studio mnie tym czaruje.....
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #754

    Domyślnie

    33 to sprzęt stricte amatorski, ale bogaty.....
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #755

    Domyślnie

    czyli mam szanse byc semi-profesionalista hihi
    no nic pomacam i zobacze... musze sie z tym wszystkim przespac
    bateria w 580 wypada o niebo lepiej
    ale bym sie juz pobawil z macro
    "to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac

  6. #756

    Domyślnie

    Oj bateria......teraz nie ma lustra mniej jak 300 fot. czy to mało, czy dużo nie mi/nam to sądzić.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #757

    Domyślnie

    humm.. bateria w A33 to ok. 230 fotek tylko, a A580 to az 1050!!
    "to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac

  8. #758

    Domyślnie

    A580 traci bardzo jesli chodzi o filmy.. nie ma AF przy video, ale dla mnie bedzie jesli w ogole tylko dodatkowy bajer malo istotny.
    troszke zaniepokoilo mnie dosc mocne systemowe odszumianie w nim...
    "to be, or not to be" -zabrac sie za fotografie albo sie nie zabierac

  9. #759

    Domyślnie

    No i zrobił się wątek o sony i innych takich.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  10. #760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cinku Zobacz posta
    szkla od pentaxa do alphy??
    wiem, ze od konica-minolta... chetnie sie doszkole w tym zakresie rowniez
    wlasnie zerknalem na optyczne.pl co pisza o A580 i chyba to odpowiadaloby mi najbardziej w tym przedziale cenowym... i jeszcze grip ladny. i wizjer lustrzany nie elektroniczny co raczej jest chyba plusem
    Tylko z alfami jest mały problem strasznie trzeszczą obudowy miałem kiedyś a35o później a5oo i obydwie puchy trzeszczały nikon nie ma tej przypadłości a i lampa na gorącej stopce też się kiepsko trzyma,ale jak to ci nie przeszkadza bierz a
    Ostatnio edytowane przez ikar39 ; 27-08-2011 o 09:35
    Nikon

Strona 76 z 104 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •