Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie znowu ja, znowu latarnia :D

    wiem ze to juz bylo tzn podobne, ale jednak inaczej kadrowane, wiem ze mozecie miec juz dosc tej latarni, ale do ilosci lodek tu wstawionych i tak jeszcze daleko
    postanowilem jednak pokazac wam ta fote bo uwazam ze godna jest pokazania





  2. #2

    Domyślnie

    Jest godna , bardzo ładnie w kadrze, niezłe niebo i ciekawa "podłoga", jeśli miałbym się czegoś przyczepić to zniekształceń z szerokiego kąta, na granicy nieakceptowalności przerysowania - kamień, lewa strona latarni. Jest dynamicznie, przy jeszcze większym zniekształceniu byłoby nierealnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Kadr jest ok, sądzę żeby zrobić lepsze zdjęcie przydało by się poczekać na lepsze siwiało i przypływ morza ( trochę więcej wody).

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rob123 Zobacz posta
    sądzę żeby zrobić lepsze zdjęcie przydało by się poczekać na lepsze siwiało i przypływ morza ( trochę więcej wody).
    racja, choc to jednak odpadalo, za plecami mialem klif 40 metrow wysokosc, a do wyjscia z plazy jakies 2km, wiec przyplyw mogl mnie uwiezic na nastepne kilka godzin, pozatym po godzinie juz bylo zupelnie ciemno, czasami trzeba brac co sie ma, ale jeszcze tam wroce.

  5. #5

    Domyślnie

    Fajne w kolorkach, delikatnie (chyba za sprawa nieba). Kadrowo tez wszystko poukladane. Ladnie.

    P.S 900 pix na dluzszym boku przy pionie to ciut za duzo, ja na 26 calach musze troche przewijac.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekvampirek Zobacz posta
    ... jeszcze tam wroce.
    Nie waż się samemu!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •