Witajcie,
wątków o torabach jest dużo, ale wszędzie podajecie przykłady raczej drogich modeli. Ze względu na świeży zakup aparatu, nie mam kasy aby wywalić 300zł na wypaśna małą torbę więc mam pytanei o następujące modele:
http://allegro.pl/torba-delta-premiu...477752891.html
http://allegro.pl/torba-matin-canon-...464494718.html
Druga propozycja wydaje się ciekawsza ze względu na możliwość zapinania jej do pasa, co nie ukrywam jeśli sprwdzi się będzie bardzo przydatne na dłuższe wyjścia.
Jeśli macie inne propozycje piszcie, bo przeglądając allegro największe zaufanie wzbudziły we mnie te 2 modele. Mogę wydać tak do 100zł na torbę. Na jaki sprzęt? d90 i 2 krótkie obiektywy i może lampę. Oczywiście akcesoria są pieśnią przyszłości![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami