Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97
  1. #1

    Domyślnie Quantuum R+ Dual Power i nowy batterypack

    Witam Mam małe pytanko.

    Czy nowy batterypack dostarczny razem z lampami Quantuum R+ DualPower ma możliwość ładowania z gniazda zapalniczki w samochodzie?
    Nie widzę dedykowanego wejścia.
    Może Quantuum zrezygnował z tego na rzecz wymiennej baterii, tylko czy taką baterię można gdzieś kupić.
    D800 | D90 | S35/1.4 | N24-120/4 | T17-50/2.8 | S70-200/2.8 | N85/1.8 | SB-800 x 2|

  2. #2

    Domyślnie

    hmmm
    nie wiem czy przypadkiem nie wymienili tych batterypacków na jakiś inny model

    te, które teraz są na stronie wyglądają troszkę inaczej niż te, które były rok temu
    http://www.quantuum.pl/detal.php?id=...ng=pl&curr=PLN
    obecnie jest informacja:
    Zasilanie samochodowe: NIE


    ale jednocześnie jest link do PDFa
    http://www.quantuum.pl/aukcje/batterypackDC300.pdf

    widać tam poprzedni model batterypacka na którym jest wejście do podpięcia do akumulatora samochodowego
    i jest też informacja, że kabel samochodowy jest w komplecie

    czyli najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć
    oczywiście na numer, który jest na stronie się nie dodzwonisz więc trzeba dzwonić na numery tel. podane na stronie Foto-Tipa
    Ostatnio edytowane przez Bartek - NinoVeron ; 28-02-2011 o 12:56
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Mają pozmieniane i pokręcone opisy na stronie. Do niedawna pisali, że lampa Dual Power 300 WS ma podział mocy 1/16, ale modele które później sprzedawali miały do 1/32. Teraz w opisie juz poprawili, ale na zdjęciu jest tył lampy z potencjometrem wyskalowanym do 1/16. Na niektórych zdjęciach są inne (nowsze?) batterypacki.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    ja mam tą lampę z większym batterypackiem.
    Ladowałem przez aku w samochodzie - bardzo szybko i bezproblemowo.
    oczywiscie w zestawie wszystkie kable są dołączone

  5. #5

    Domyślnie

    A ja właśnie mam już lampkę z nowym batterypackiem i z ładowania z gniazda zapalniczki nici
    Mam nadzieję że będą dostępne same baterie, przy odpowiedniej ceni może to być dobre rozwiązanie.
    D800 | D90 | S35/1.4 | N24-120/4 | T17-50/2.8 | S70-200/2.8 | N85/1.8 | SB-800 x 2|

  6. #6

    Domyślnie

    można dokupić osobno baterypacka w poprzedniej wersji za niecałe 350 zł..

  7. #7

    Domyślnie

    tylko po kiego grzyba mi drugi kompletny batterypack do jednej lampy
    gdzieś w opisie w jakimś "zagramanicznym" sklepie doczytałem w nawiasie dopisane że "w niedalekiej przyszłości będą dostępne osobno same baterie"
    poczekam tą chwilkę
    D800 | D90 | S35/1.4 | N24-120/4 | T17-50/2.8 | S70-200/2.8 | N85/1.8 | SB-800 x 2|

  8. #8

    Domyślnie

    i gdzie tą baterie umieścisz?

  9. #9

    Domyślnie

    widzę że albo nie czytałeś uważnie wątku od początku, albo nie masz zielonego pojęcie o czym piszesz

    tak wygląda nowy batterypack do Quantuum R+ Dual Power.

    bateria jest oddzielnie, nie jest na stałe zintegrowana z batterypackiem, można więc (bo pewnie taki jest nawet zamysł producenta) dokupić samą baterię a nie cały batterypack
    D800 | D90 | S35/1.4 | N24-120/4 | T17-50/2.8 | S70-200/2.8 | N85/1.8 | SB-800 x 2|

  10. #10

    Domyślnie

    Jeżeli na wyjściu battery packa jest 12V to ja bym po prostu podpiął lampę bezpośrednio do aku w samochodzie.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •