Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 97
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marteenez Zobacz posta
    tak wygląda nowy batterypack do Quantuum R+ Dual Power.
    Tak patrzę na to zdjęcie i złącze na baterii wygląda dość typowo - może dałoby radę dobrać/zmodyfikować jakąś uniwersalną ładowarkę pod gniazdo zapalniczki?
    I'm one of those bad things that happen to good people

  2. #12

    Domyślnie

    przetwornica nie da rady ? I ładować dedykowaną ładowarką na 220V ?
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  3. #13

    Domyślnie

    Jakoś nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Jaka jest żywotność battery packa? Tu i ówdzie piszą, że dość niewielka. Czy ktoś mógłby zweryfikować?

  4. #14

    Domyślnie

    Z tego co się doczytałem, bo nie testowałem batterypack podpina się do akumulatora i wtedy nie idzie ładowanie akumulatora w batterypacku, tylko jest zasilana lampa z akumulatora. W komplecie jest oczywiście kabelek do gniazda zapalniczki.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  5. #15

    Domyślnie

    A coś na temat liczby błysków przy różnych mocach?

  6. #16

    Domyślnie

    przy prawie pełenej mocy mam ok. 120-130 błysków - słabo

  7. #17

    Domyślnie

    Rzeczywiście szału nie robi :/ Domyślam się, że redukcja mocy nie wpływa liniowo na zwiększenie żywotności...

  8. #18

    Domyślnie

    Nie umiem ci powiedzieć jak to wygląda.
    Planuję zrobić sobie akumulatory LiPo - muszę tylko dowiedzieć się czy elementy kondensatorów i układów je obsługujących wytrzymają możliwości prądowe tych akumulatorów

  9. #19

    Domyślnie

    Nie powinno byc problemów. Pakietowałem baterię do ringa RD600.
    Moim zdaniem obciążenia prądowe powinny być bardzo podobne.
    Wizualnie obie baterie wyglądają podobnie. Moja ma 24 V ta do R + chyba 12V (nie wiem dokładnie bo nie miałem w ręku baterii ani wiarygodnej dokumentacji)
    Ale wszystko wskazuje (gabaryty) ,ze zostały zrobione z identycznych ogniw.
    A tak przy okazji to moja oryginalna bateria do RD600 wytrzymala rok
    Troche malo. Powody widze dwa.
    Albo kupilem starego trupa chociaz sprzet był fabrycznie nowy (teoretycznie)
    Albo przez nieuzywanie. Baterie NiMH , bo takie sa w oryginale nie znosza byc rozladowane.
    Ja malo uzywalem ringa i nie dbalem o naladowanie baterii.
    Ogolna rada dla uzutkownikow NiMH. Zawsze ladujcie baterie. Nawet jak nie uzywacie sprzetu.

  10. #20

    Domyślnie

    Uznałem, że nie ma co mądrować i nabyłem 300 i 600Ws. Zobaczymy w praniu. Ciekawe, czy rzeczywiście będzie mi się chciało taszczyć te kloce w plener

    Jeśli z powodzeniem zakończysz próby z alternatywnym źródłem zasilania, koniecznie się pochwal na forum.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •