Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Z Sigmą 8-16 nie było żadnego problemu w ostrzeniu LV.
    D7000, N18-105 (bez AF ), N35 f/1.8, SIGMA 28-80 macro II, T60 Macro f/2.0...

  2. #12

    Domyślnie

    w przyszłym tygodniu powinno udać mi się więcej potestować wiec dam znać co i jak
    D780|17-35|35|50|85

  3. #13

    Domyślnie

    i sprawa się wyjaśniła
    jest tak jak napisał wilk po prostu moja sigma była za stara na nowej wersji z OS wszystko śmiga jak trzeba na wszystkich trybach działa to baaardzo dobrze i można spokojnie używać
    dzięki wszystkim za odzew!
    D780|17-35|35|50|85

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •