Z Sigmą 8-16 nie było żadnego problemu w ostrzeniu LV.
Szukaj
Z Sigmą 8-16 nie było żadnego problemu w ostrzeniu LV.
D7000, N18-105 (bez AF), N35 f/1.8, SIGMA 28-80 macro II, T60 Macro f/2.0...
w przyszłym tygodniu powinno udać mi się więcej potestować wiec dam znać co i jak
D780|17-35|35|50|85
i sprawa się wyjaśniła
jest tak jak napisał wilk po prostu moja sigma była za starana nowej wersji z OS wszystko śmiga jak trzeba na wszystkich trybach
działa to baaardzo dobrze i można spokojnie używać
dzięki wszystkim za odzew!![]()
D780|17-35|35|50|85
Skontaktuj się z nami