Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: berlin.....

  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie berlin.....

    Jest w Berlinie wystawa Mapplethorpe'a wiec pomyslalem ze skocze...pociagiem...ale nie jestem w stanie nigdzie znalezc ceny Waw-Berlin Eurocity....kojarzy ktos gdzie to sprawdzic?

    I jeszcze pytanie o jakis ekonomiczny nocleg w Berlinie bede wdzieczny za sugestie
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 24-02-2011 o 00:11 Powód: orto. ("kojazy")

  2. #2

    Domyślnie

    z tego co pamietam to placilem ok 300zl w obie strony,ale to bylo jakies 2lata temu wiec pamiec moze szwankowac a i ceny dzis inne

    z hoteli to do tanich nie nalezy ale jeden z fajniejszych do ktorych zawitalem to ten:
    http://www.luise-berlin.com/en/index.htm
    Road to Manila

  3. #3

    Domyślnie

    Mozesz zapytac w kasach sprzedajacych bilety na przejazdy miedzynarodowe (czy jak to sie tam zwie) ew. zadzwonic na infolinie. Lat temu 3 albo 4, byly to jedyne miejsca gdzie ktos cos wiedzial na ten temat Z hoteli tani moze byc Ibis, ale jesli chcesz oszczedzac to polecilbym hostel - przed sezonem jest baardzo tanio.

  4. #4

  5. #5
    conik
    Gość

    Domyślnie

    dzieki....wlasnie na stronie db trafilem i tam sa sensowniejsze informacje niz na pkp ...

  6. #6
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik
    dzieki....wlasnie na stronie db trafilem i tam sa sensowniejsze informacje niz na pkp ...
    Zawsze tak było... DB miało wyszukiwarkę połączeń w Polsce, zanim PKP dorobiło się w ogóle porządnej strony. Smutne. Inny świat.
    Ostatnio gdy planowałem podróż (powrót pociągiem z okolic Dortmundu, w tamtą samolotem), kupiłem sobie bilet DB w Polsce, nie ruszając się sprzed kompa... Płatność kartą, wydruk biletu elektronicznego, konduktorzy mieli czytniki QR-kodu z tego biletu... Inny świat (wiem, już pisałem).

  8. #8

    Domyślnie

    W Polsce tez można sobie kupić bilet online (działa jak wersja niemiecka), link wyżej. Inna sprawa, że ktoś wziął ciężką łapówkę za wybór wykonawcy systemu zakupów, bo jest upierdliwy do bólu...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    I jeszcze pytanie o jakis ekonomiczny nocleg w Berlinie bede wdzieczny za sugestie
    Sprawdź na: http://www.hostelsclub.com - wbrew nazwie mają i niedrogie hoteliki, czy inne bed & breakfast. Korzystałem z nich przy noclegach we Włoszech i Brukseli i było OK.


    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Inna sprawa, że ktoś wziął ciężką łapówkę za wybór wykonawcy systemu zakupów, bo jest upierdliwy do bólu...
    Niekoniecznie. W instytucjach państwowych, a na kolei zwłaszcza, nierzadko pracują ciężkie głąby i to może tak wyglądać na ich wyraźne życzenie.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    I jeszcze pytanie o jakis ekonomiczny nocleg w Berlinie bede wdzieczny za sugestie
    Od kilku lat korzystam z Booking.com
    Warto rezerwować w ostatniej chwili, ze względu na promocje, średnio 60-75% ceny nominalnej.
    Do weryfikacj rezerwacji niezbędna jest karta kredytowa.

    Ostatnio spałem i polecam tu do C/O jest trzy kilometry, albo poszukaj coś bliżej.
    Camera Obscura, DX, FX, XXX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •