Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Karta nie chce sie wyjąć ;/

    Posiadam aparat d5000 i mam wielki problem karta pamięci nie chce mi się wyjąć, kupiłam nową kartę pamięci i po włożeniu jej już nie chce sie wyjąc. Aparat jest na reklamacji ale rozstanie sie z nim na dłuższy czas nie będzie czymś miłym. Może macie jakiś pomysł wyjęcia jej bez boleśnie ?



    to ten dział?
    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  2. #2

    Domyślnie

    Bezboleśnie - no nie bardzo.
    Wyjmuj ją tak, żeby przełącznik zabezpieczenia nie haczył - jeśli nie haczy, to ciągnij - nic nie powinno się stać aparatowi, ale karcie... ...nie wiadomo.

    Pzdr
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar reggy
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Olsztyn/Gdańsk
    Posty
    156

    Domyślnie

    A napotykasz opór przy "wciskaniu jej" tak aby odskoczyła, odblokowała się, czy już podczas próby wyciągnięcia?
    Pozdrawiam, Piotr Reddig!
    Moja galeria: www.picasaweb.google.com/piotrreddig

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reggy Zobacz posta
    A napotykasz opór przy "wciskaniu jej" tak aby odskoczyła, odblokowała się, czy już podczas próby wyciągnięcia?
    jest już opór przy wciśnięciu
    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie też czasem karta nie chce wyleźć. Robię tak: kartę wciskam do oporu paznokciem i wtedy przesuwam paznokieć w bok, żeby karta gwałtownie "wypstryknęła". Jak nie za pierwszym, to za drugim udaje się ją wyjąć.
    D90, N18-200 VR, N50 1.4, S10-20, Samyang8 i masa innych gratów

  6. #6

    Domyślnie

    ona jest juz na maksa w dół wciśnięta

    nie działa
    Pozdrawiam :}
    D300s
    Wrobaszek.pl <-- w budowie !

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztuciec Zobacz posta
    ona jest juz na maksa w dół wciśnięta

    nie działa
    no to 2 jakieś cienkie rzeczy po obu stronach ścisnąć i ciągnąć jeśli jest do końca to nie powinien zatrzask załapać

  8. #8

    Domyślnie

    Przejdź się lepiej do jakiegoś serwisu foto w twoim mieście i zapytaj się czy da rade bez inwazyjnie tą kartę wyciągnąć, albo do Nikona wyślij , nie ryzykowałbym wkładania niczego bo :
    1. może wyciągniesz ale tak samo może się stać jak znowu włożysz kartę
    2: grzebiąc tam możesz zostawić ślady i przy ew. wizycie w Nikonie mogą Ci gwarancji nie uznać bo "było majstrowane przy slocie".

  9. #9

    Domyślnie

    Wpadnij jutro do 7 kotów przy Rynku na spotkanie grupy dolnośląskiej to zobaczymy co można z tym zrobić
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #10

    Domyślnie

    Tyle razy mowilem, nie wkladamy CF do slotu SD przepraszam.....nie wytrzymalem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •