Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: mgielka

  1. #1

    Domyślnie mgielka

    Witam, to juz pewnie bylo, ale niestety nie moge teog znalezc, w jaki sposob mozna osiagnac taka mgielke na zdjeciu?
    http://img806.imageshack.us/f/mickiky16.jpg/

  2. #2

    Domyślnie

    fajne określenie - "mgiełka"

    1. kontrast na minimum,
    2. następnie CTRL+L i pobaw sie środkowym suwakiem
    3. nowa warstwa wypełniona białym i krycie 2-15% w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać

  3. #3

    Domyślnie

    Najprościej krzywymi lub w Szopie warstwą na Screenie z np. białym (lub jakimś innym jasnym kolorem).
    I'm one of those bad things that happen to good people

  4. #4

    Domyślnie

    nie moge tego znalezc, ale ktos pokazywal ze podobny efekt mozna otrzymac w przestrzeni LAB.

  5. #5

    Domyślnie

    o, to prawie jak swiety graal .. tzn pastele z nikona

    A.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bugs Zobacz posta
    nie moge tego znalezc, ale ktos pokazywal ze podobny efekt mozna otrzymac w przestrzeni LAB.
    Można go uzyskać w dowolnej przestrzeni, jak lubisz zbędne komplikacje, to w LABie też.
    I'm one of those bad things that happen to good people

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •