Witam, to juz pewnie bylo, ale niestety nie moge teog znalezc, w jaki sposob mozna osiagnac taka mgielke na zdjeciu?
http://img806.imageshack.us/f/mickiky16.jpg/
Szukaj
Witam, to juz pewnie bylo, ale niestety nie moge teog znalezc, w jaki sposob mozna osiagnac taka mgielke na zdjeciu?
http://img806.imageshack.us/f/mickiky16.jpg/
fajne określenie - "mgiełka"
1. kontrast na minimum,
2. następnie CTRL+L i pobaw sie środkowym suwakiem
3. nowa warstwa wypełniona białym i krycie 2-15% w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać
Najprościej krzywymi lub w Szopie warstwą na Screenie z np. białym (lub jakimś innym jasnym kolorem).
I'm one of those bad things that happen to good people
nie moge tego znalezc, ale ktos pokazywal ze podobny efekt mozna otrzymac w przestrzeni LAB.
o, to prawie jak swiety graal .. tzn pastele z nikona
A.
Skontaktuj się z nami