Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95
  1. #91

    Domyślnie

    No tak, chyba, że tak. Zdjęcia nie wyglądają jak normalne sample, więc stąd to pytanie.
    Często ludzie używają ringa tylko dlatego, że sobie go kupią/zrobią no i "bo fajny jest", ale bez pomysłu dlaczego i po co go używają (ew "te fajne kropki w oczach!") Nie piję do Ciebie, skoro jest tak jak piszesz.

    Pozdrawiam

  2. #92

    Domyślnie

    Może źle się wyraziłem odpowiadając. Zdjęcia są po obróbce - większość "powleczona" blurem. Jednak wszystko inne w odpowiedzi się zgadza. Cacy blog prowadzisz, nie można nie docenić faktu przemyślanych sesji i realizacji tych pomysłów, modelki natomiast przyprawiają o szybsze bicie serca

  3. #93

    Domyślnie

    fotowator ile Ciebie to "cudo" kosztowało ?? Masz inne sample bo jak na razie, bardziej mnie zniechęciło do zakupu niż do szukania tego w necie
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  4. #94

    Domyślnie

    Siema hostmann.
    Nie mam niestety wielu zdjęć. Nie miałem czasu rzetelnie popstrykać z tym ringiem, na razie tylko pierwsze próby. Niżej wrzucę jeszcze jedną fotkę gdzie widać ciekawy i czasem pożądany efekt halo wokół postaci. Jak ktoś wcześniej napisał: "jedni ringa kochają inni nienawidzą", jednak narzędzie często stosowane jest w foto beauty/glamour, co także przytacza Jacek_Z, tak czy siak warto mieć i znać jego możliwości. Szukać na necie tego konkretnego ringa nie musisz (nie dlatego że cię efekt zniechęca) dlatego, że sam zrobiłem tą lampę i jest zasilana systemówką 580EX. Pisałem wcześniej o krótkim tutorialu który chętnie przytoczę jeszcze raz TUTAJ. Koszty wykonania lampy to ok 80-100zł nie pamiętam dokładnie.


  5. #95

    Domyślnie

    Taka złota rączka , ale wydaje mi się że na flickerze widziałem podobne zdjęcia z kupnego , przynajmniej bliki w oczach były podobne, vampirzo-trupie. Pomijając już te bliki, ale ten cień na twarzach... . Gdyby nie temat to bym obstawiał parasolkę lub dish z gridem.

    100 zeta chyba lepiej ulokować w domowej roboty ringlighta , moim zdaniem daje lepsze efekty (próbował ktoś żarówki zastąpić dwiema świetlówkami ?? ). Cóż acute za 100zł nie zastąpisz . Próba ciekawa, może inne modyfikacje przyniosą lepsze rezultaty.
    Dzięki za odpowiedz, teraz muszę zobaczyć jaki dish spróbować skoligacić z sb-800 .
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •