Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Podalem kilka linkow gdzie sa wypisane zalety d100 wystarczy sobie to wyluskac a ze akurat jest to w watku gdzie sie porownuje ten korpus z d70 nie powinno miec to znaczenia.

    PS Ja jakos nie widze wyraznej prosby o nieumieszczanie w tym watku wypowiedzi dotyczacych d70
    Dzięki bardzo, już wyłuskałem te zalety.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pmpmwd Zobacz posta
    Z Waszego doświadczenia to lepiej tym sprzętem robić w RAW czy TIFF? Czy ktoś z Was ma może jakieś portrety zrobione tym aparatem?
    Paradoksalnie bufor ma pojemność na 4 x RAW i .... 6 x TIFF.

    Przy czym TIFF waży tyle, że przy małych kartach w D100 robi się problem.

    RAW to RAW - większe pole do popisu po strzale. TIFF - no cóż .... po co?

  3. #13

    Domyślnie

    Trudno mowic o puszce bez odniesienia do innych. Tym bardziej ze w przypadku D70/s, byly one w jakims sensie zastepcami D100 (ktore pogorszyly niektore rzeczy poprawiajac inne). Niestety wydaje mi sie ze jako sprzet z jednych z pierwszych generacji, D100 zostal w pelni zastapiony i za nie wiele go warto juz chwalic. Mialem takiego 3 lata, i z wielkim zadowoleniem przesiadlem sie na D200, ktory juz malo dawal powodow do mysli o przesiadce.

  4. #14

    Domyślnie

    Temat powinien mieć tytuł dlaczego nie warto...... no chyba że na wystawę bo do niczego innego ten aparat się raczej nie przyda. Technika w tej kwestii za bardzo poszła do przodu.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Temat powinien mieć tytuł dlaczego nie warto...... no chyba że na wystawę bo do niczego innego ten aparat się raczej nie przyda. Technika w tej kwestii za bardzo poszła do przodu.
    Nasuwa się pytanie:
    - czy robiłeś kiedykolwiek D100? Jeżeli tak - to bardzo dziwię się wytłuszczonej części wypowiedzi.

    A technika "za bardzo z przodu" nie pomaga niektórym nawet przy najlepszej puszce

  6. #16

    Domyślnie

    Zgadzam sie z Szuwarem.Sam miałem kiedys D100.Ostatnio poleciłem nawet znajomemu na początek.Pucha tania .grip tani.Jezeli ktos umie wycisnac z niej maxa mozliwosci ,zdjecia będą super.
    D800E ,D7000, D300S, SIGMA SD14.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Temat powinien mieć tytuł dlaczego nie warto...... no chyba że na wystawę bo do niczego innego ten aparat się raczej nie przyda. Technika w tej kwestii za bardzo poszła do przodu.
    Tyle, że za czasów D100, D70 szczęka opadała w wrażenia jak się oglądało zdjęcia na forum.
    Technika poszła do przodu i teraz szczęka opada tyle, że z powodu kiepskiej jakości.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  8. #18

    Domyślnie

    Władca... szczęka opada jak się tutaj widzi tutaj zdjęcia niby z wypasionych sprzetów a gówniane na potęgę... "Camera is just a tool" tak więc nie sprzęt ważny...

    Niektórzy nawet iphonem potrafią stworzyć coś dobrego, a niektórzy biorąc h4d skiepszczą wszystko...

  9. #19

    Domyślnie

    a jak z serwisem takich leciwych puszek??
    -drogo ??
    -i czy jeszcze sie naprawia,,, chodzi o części

  10. #20

    Domyślnie

    części coraz więcej bo i trupów coraz więcej... a naprawiać naprawiają bez marudzenia

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •