Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Wodospad Eschera

    Kurczę, jak on to zrobił?



    Klasyczna figura niemożliwa i całe nagranie pewnie opiera się na jakimś tricku, optycznym złudzeniu przy filmowaniu...ale jak?
    Widzę tylko, że cienie mi nie pasują ale nie mogę dojść sedna.
    pozdrawiam, Wojtek

  2. #2

    Domyślnie

    sedno leży w postprocesie

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar eXtreme
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Olsztyn/Gdańsk
    Posty
    55

    Domyślnie

    Zwróć uwagę jak koło 1:15 ginie lewy róg platformy i nie jest to cień. Moim zdaniem wygenerowane na komputerze i tyle, ale efekt fajny.

  4. #4

    Domyślnie

    Perpetum mobile
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez statler Zobacz posta
    sedno leży w postprocesie
    Cytat Zamieszczone przez eXtreme Zobacz posta
    Zwróć uwagę jak koło 1:15 ginie lewy róg platformy i nie jest to cień. Moim zdaniem wygenerowane na komputerze i tyle, ale efekt fajny.
    Chyba macie rację.
    Przyglądałem się wielokrotnie i innego wytłumaczenia nie widzę.
    pozdrawiam, Wojtek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    Chyba macie rację.
    Przyglądałem się wielokrotnie i innego wytłumaczenia nie widzę.
    Eeee tam, zagięli czasoprzestrzeń i tyle.....

  7. #7

    Domyślnie

    Sama platforma to render.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    to gdzie sie woda leje leży na podłodze i jak koles wlewa wode to ona płynie po podłodze, widac to jak byk zwlaszcza jak koleś sie przemieszcza i rzuca cień na całą konstrukcje to widac wtedy ktora czesc kostrukcji jest postawiona do pionu (bo na niej robi sie cien bo ją zasłania) a która lezy na podłodze (na niej sie cien nie robi) i tyle... złudzenie... odpowiednia perspektywa

  9. #9

    Domyślnie

    Moze to cos wyjasni


  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar SzMuD
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Rumia /k. Gdyni
    Posty
    156

    Domyślnie

    A ma moze ktos fotke modelu fontanny Herona z Aleksandrii, ktora znajduje sie w centrum Kopernika?
    Coolpix 4500 / D7100 + N17-55 + N35 + N55-200VR + SB-700

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •