Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wilonczelistka

  1. #1

    Domyślnie Wilonczelistka

    Krótka seria z pewną wiolonczelistką... Ona jest zadowolona ze zdjęć, a jak Wam się to widzi?

    1.

    2.

    3.

    Czekam na baty
    Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
    D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
    D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
    Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX

  2. #2

    Domyślnie

    Tu akurat bym nie bił Zdjęcia mają klimat i oglądam je z przyjemnością !
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  3. #3
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Jedynka by sie podobala, gdyby wywolana byla tak jak 2-ka i 3-ka.

  4. #4

    Domyślnie

    Przygaś lekko ręce (dłonie)
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOOnlight78 Zobacz posta
    Krótka seria z pewną wiolonczelistką... Ona jest zadowolona ze zdjęć, a jak Wam się to widzi?
    Prześliczna wiolonczelistka... właśnie tak sobie wyobrażałem tą wiolonczelistkę z utworu Skladów.
    Bardzo się podoba.

    3. bezapelacyjnie dla mnie najlepsza (przez opuszczone włosy za twarzą modelki)

    Pozdrawiam
    Kajtek
    Fotografia jest jak magia...
    Prawie każdy posiada dziś różdżkę ale nie każdy potrafi czarować.

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka mi pasuje poza poświatą. Na pozostałych nie odpowiada mi kolor skóry. Wszystkie jednak przyzwoite.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •