Szukaj
Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony...
D700 + N 24-70/2,8 + N 35/1,8 + N 50/1,4 + N 85/1,8
D750 + N 24-120/4,0 + N 70-300 VR
Z6II + N24-70/4,0 + SB-910 + FastPack 200 + Slik Pro 340DX
Tu akurat bym nie biłZdjęcia mają klimat i oglądam je z przyjemnością
!
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
Jedynka by sie podobala, gdyby wywolana byla tak jak 2-ka i 3-ka.
Przygaś lekko ręce (dłonie)
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Fotografia jest jak magia...
Prawie każdy posiada dziś różdżkę ale nie każdy potrafi czarować.
Jedynka mi pasuje poza poświatą. Na pozostałych nie odpowiada mi kolor skóry. Wszystkie jednak przyzwoite.
Skontaktuj się z nami