Witam, zastanawiam się nad kupnem karty SanDisk, i rodzi się pytanie,
czy wybrać jakąś z serii ULTRA czy rzucić się na wersje EXTREME?
Co doradzicie? Różnica zapisu pomiędzy ultra a extreme to nominalnie 10mb/s, ma ktoś doświadczenie w serii na tych kartach?
Proszę o pomoc.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami