Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Czasoprzestrzeń

    Zapraszam:









    Dziękuję za uwagę

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wyżej jedynka bardzo ciekawa.
    || D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||

  4. #4

    Domyślnie

    Ja również jestem za jedynką.
    Widziałbym również większy set gdzie w każdym kadrze przewijałby się ten niewinny zegarek.
    Pomimo tego podoba mi się.
    D90 | N35 | S10-20
    <a href="https://www.facebook.com/manonthewhiteline">Man on the White Line</a>

  5. #5
    woda
    Gość

    Domyślnie

    1 jest bardzo dobra. Podkreśliłes dodatkowo główny motyw poprzez dobrze dobrana GO. Na 2 juz tego nie ma. Poza tym upchnąłes go w rogu. Zbyt mały, zbyt mało wyeksponowany.

  6. #6

    Domyślnie

    Obydwa są bdb, dwójka byłaby dobra nawet bez zegara, bardzo ładnie oddane szczegóły konstrukcji; podoba mi się takie złamanie zasad i umieszczenie zegara zaraz przy brzegu. Zamiast przyciągać wzrok na początku, stanowi jakby ostatni etap "zwiedzania" tego zdjęcia.

  7. #7

    Domyślnie

    A mnie się dwójka podoba jeszcze bardziej niż jedynka. Bardzo ładnie wypatrzone i dobra konwersja
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka bardziej mi się podoba.

    Masz może inne ujęcia jedynki, krok w lewo lub w prawo.

    Kolega proponował set, może z połową tego zdjęcia, cięcie tak jak jasna, skośna linia dochodzi do górnej krawędzi.

    Jak będziesz miał czas na próby "przyciemnij" prześwitujące światło (przez kratownicę) w prawej górnej części.
    Tak by tło zegara było "szare" z mocniejszymi liniami i łukami ale nie tak ciemne jak za zegarem.
    Bardzo chętnie bym to zobaczył.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo ciekawe ujęcia.
    osobiście wybieram jedynkę...
    d300s t1750vc 35/1.8 70-300vr sb900 o55xprob wężyk

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi.
    @artfo - pokombinuję, zobaczymy co wyjdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •