Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Armageddon ??

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    a trzeci w wigilię :P

  2. #2

    Domyślnie

    i kolejny w czasie Euro 2012
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    i kolejny w czasie Euro 2012
    Spotkanie polskich i angielskich kibiców.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4

    Domyślnie

    tym bardziej, ze niektórzy profesorowie juz sami byli w wieku co najmniej węgla brunatnego

  5. #5

    Domyślnie

    Mpwt, święte słowa, właśnie chciałem napisać to samo co Ty, ale widzę już nawet podlinkowałeś NEO.
    Nie ma się co denerwować, prawdopodobieństwo wystąpienia jakiejkolwiek katastrofy na tak dużą skalę w najbliższym czasie jest znikome. Warto monitorować ryzyko, ale nie ma powodu do stresu. Obecnie jakiś "2011 AG5" i "2007 VK184" ma większe prawdopodobieństwo uderzenia w Ziemię niż Apophis, a ciągle mówimy o ryzyku rzędu 0,0...%. Naprawdę TVN24 nie jest najlepszym źródłem informacji ze świata nauki.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    tym bardziej, ze niektórzy profesorowie juz sami byli w wieku co najmniej węgla brunatnego
    Dawno się tak nie uśmiałem

  7. #7

    Domyślnie

    Myślę, że gdyby sprawdził się najczarniejszy scenariusz to nie zdążylibyśmy się bardzo zmartwić - czasu by brakło :P


    a dla tych wszystkich którzy mają dystans do takich rewelacji coś na wesoło.


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •