klik
No i co o tym myślicie ??
Realne - czy kolejna bajka prasowa.
Osobiście sądzę, że jest to możliwe - w końcu kiedyś musi się coś takiego wydarzyć.
Szukaj
klik
No i co o tym myślicie ??
Realne - czy kolejna bajka prasowa.
Osobiście sądzę, że jest to możliwe - w końcu kiedyś musi się coś takiego wydarzyć.
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
osobiscie mam to teraz głęboko
Kurde, najgorsze, że wtedy Bruce Willis nie będzie już w formie. Dzisiaj to by była dla niego pestka, już takie rzeczy robił.![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
czekam do 2029 i pożycze z banku z 5 milionów i mam wszystko gdzies![]()
Kurka, ten 13 to faktycznie jakiś pechowy...
A co z 2012? Nikt już się nie daje nabrać? Temat jakoś ucichł totalnie...
ktoś na tej asteroidzie zarobi, nietrudno się domyśleć kto....
Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!
Co chwile takie rewelacje można przeczytać. Rosja w tym przodują... prasa fachowa praktycznie milczy w tym temacie. A tej informacji nie ma nawet na głównej stronie NASA... za dwa dni już wszyscy o tym zapomną. A jak coś ma uderzyć to... uderzy.
Wygrzebane z archiwum z 2009 r.: http://www.nasa.gov/home/hqnews/2009...is_Update.html
A tu trochę więcej: http://neo.jpl.nasa.gov/apophis/
I dla lubiących się stresować - Near-Earth Objects: http://neo.jpl.nasa.gov/index.html
Ostatnio edytowane przez mpwt ; 14-02-2011 o 15:08
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
mpwt, uff uspokoiłeś mnie![]()
D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....
Akurat w tym zderzaniu amerykanie są nieźli uwzględniając ilość niepowodzeń na MarsieJednym z pomysłów na zmianę toru lotu Apophisa jest wysłanie w kosmos bezzałogowej maszyny, która - zderzając się z asteroidą - odepchnęłaby ją w innym kierunku.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
W 2036 to ja już będę po spłacie kredytu mieszkaniowego na 30 lat.. nie może uderzyć wcześniej?
A mówiąc "powazniej"... tyle lat nie uderzyło... to już nie uderzy..![]()
Skontaktuj się z nami