Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Armageddon ??

  1. #1

    Domyślnie Armageddon ??

    klik

    No i co o tym myślicie ??
    Realne - czy kolejna bajka prasowa.

    Osobiście sądzę, że jest to możliwe - w końcu kiedyś musi się coś takiego wydarzyć.

  2. #2

    Domyślnie

    osobiscie mam to teraz głęboko

  3. #3

    Domyślnie

    Kurde, najgorsze, że wtedy Bruce Willis nie będzie już w formie. Dzisiaj to by była dla niego pestka, już takie rzeczy robił.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    czekam do 2029 i pożycze z banku z 5 milionów i mam wszystko gdzies

  5. #5

    Domyślnie

    Kurka, ten 13 to faktycznie jakiś pechowy...
    A co z 2012? Nikt już się nie daje nabrać? Temat jakoś ucichł totalnie...

  6. #6
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie

    ktoś na tej asteroidzie zarobi, nietrudno się domyśleć kto....
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  7. #7

    Domyślnie

    Co chwile takie rewelacje można przeczytać. Rosja w tym przodują... prasa fachowa praktycznie milczy w tym temacie. A tej informacji nie ma nawet na głównej stronie NASA... za dwa dni już wszyscy o tym zapomną. A jak coś ma uderzyć to... uderzy.

    Wygrzebane z archiwum z 2009 r.: http://www.nasa.gov/home/hqnews/2009...is_Update.html

    A tu trochę więcej: http://neo.jpl.nasa.gov/apophis/

    I dla lubiących się stresować - Near-Earth Objects: http://neo.jpl.nasa.gov/index.html
    Ostatnio edytowane przez mpwt ; 14-02-2011 o 15:08
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8

    Domyślnie

    mpwt, uff uspokoiłeś mnie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  9. #9

    Domyślnie

    Jednym z pomysłów na zmianę toru lotu Apophisa jest wysłanie w kosmos bezzałogowej maszyny, która - zderzając się z asteroidą - odepchnęłaby ją w innym kierunku.
    Akurat w tym zderzaniu amerykanie są nieźli uwzględniając ilość niepowodzeń na Marsie


    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  10. #10

    Domyślnie

    W 2036 to ja już będę po spłacie kredytu mieszkaniowego na 30 lat.. nie może uderzyć wcześniej?

    A mówiąc "powazniej"... tyle lat nie uderzyło... to już nie uderzy..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •