Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: The Wall.

  1. #1

    Domyślnie The Wall.

    ***







    ***

    Zapraszam

    ***
    LED ZEPPELIN

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urbik Zobacz posta
    Kolor?
    Mam, ale wydał mi się zbyt banalny.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Dobre jest. Ja bym tylko przyciął na ciaśniej z lewej strony. Fajne skojarzenie.

  5. #5

    Domyślnie

    nie za ostre ?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #6

    Domyślnie

    Tytuł nie jest banalny, fajny kadr, popróbowałbym jednak wyciągnąć trochę więcej. Może jakaś winieta, kontrast,...

  7. #7

    Domyślnie

    Ja bym z lewej nie ciął, bo ładne chmurki tam są


  8. #8

    Domyślnie

    Andrzej a ja podkreślę pomysł w kadrowaniu, wywaliłeś taki ten mur monumentalny jakby nie wiadomo jak był wielki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pietrobas Zobacz posta
    nie za ostre ?
    Nie, to co wydaje się świecić (np. na górze) to Słońce grające na koniuszkach słomy. Zwróciłem na to uwagę podczas obróbki, w końcu jednak tak zostawiłem - bądź co bądź tak tam było...
    LED ZEPPELIN

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekz40 Zobacz posta
    Andrzej a ja podkreślę pomysł w kadrowaniu, wywaliłeś taki ten mur monumentalny jakby nie wiadomo jak był wielki
    Ale byś się zdziwił Jacku, taki balot ma z metr wysokości jak nic, no to razy dziewięć i wysokość robi się miła... Długość "obiektu" też nie jest powodem kompleksów, ok 40-50 metrów to nie w kij dmuchał.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •