Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Berlin

  1. #1

    Domyślnie Berlin

    Witam,
    Przedstawiam jeden z moich ulubionych kadrów z wycieczki do Berlina.
    Proszę o uwagi.

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    troche za duzy miszmasz. Sytuacją do sfotografowania była na pewno scena dziejąca sie pomiedzy fotografującym, rowerzystą i grupką, dodatkowo w niezłym fotograficznie otoczeniu.

    Ale kompozycja tej sceny sie nie udała, dodatkowo łodka w kadrze jest w tym układzie zupełnie niepotrzebna.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem łódka przejmuje trochę ciężar zdjęcia, gdyby dokładnie w tym ujęciu jej zabrakło to myślę, że zdjęcie by się w ogóle nie broniło.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    przepraszam, jaki ciezar ?
    Łodka nie ma sie nijak do sceny w tle.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    nikka09 - widzę kolejny wątek, w którym dobrze kombinujesz, ale to jeszcze nie do końca jest to, o co chodzi. Możliwe, że to brak czasu, pośpiech, czy nie do końca wyczucie pewnych niuansów. Ale jesteś na dobrej drodze. Walcz dalej, może jeszcze trochę mistrzów gatunku podpatrz i wsłuchuj się w krytykę. Na tym zdjęciu mogłoby nie być łódki, kobiet i fotografa. Kompozycja byłaby o wiele mocniejsza z samym dziadkiem na rowerze, dokładnie w tym punkcie w którym jest. Gdyby na schodach u góry były nogi schodzącej osoby - mogłoby być jeszcze lepiej. Łódka więcej tu psuje niż pomaga moim skromnym zdaniem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Na tym zdjęciu mogłoby nie być łódki, kobiet i fotografa. Kompozycja byłaby o wiele mocniejsza z samym dziadkiem na rowerze, dokładnie w tym punkcie w którym jest. Gdyby na schodach u góry były nogi schodzącej osoby - mogłoby być jeszcze lepiej. Łódka więcej tu psuje niż pomaga moim skromnym zdaniem.
    Voila
    Ostatnio edytowane przez D_Z_I_A_D_E_K ; 19-02-2011 o 06:25
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    balans kompozycji.wiem jak chciales , tym samym dla mnie tak jak jest dobrze.
    ..
    www.facebook.com/vaydaimages
    www.vaydaimages.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •