Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
  1. #11

    Domyślnie

    no dobrze tylko gdzie to można kupić i za ile, wpisałem w gogle i nie wiele znalazły, na allegro tez tego nie widać
    pozdrawiam Piotr


  2. #12

    Domyślnie

    Bo jak mówiłem wcześniej to producent ogniw przemysłowych , a nie "dupereli sklepowych". Jest jeden jedyny dystrybutor na Polskę w moim prowincjonalnym mieście. Jak by ktoś chciał kupić to mogę zakupić i wysłać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #13

    Domyślnie

    jak byś był tak miły i podał jeszcze ceny to było by super albo chociaż namiar na stronkę ?
    pozdrawiam Piotr


  4. #14

    Domyślnie

    To firma handlowa w REALU

    AA 2000mAh 6 zł szt
    AA 2500mAh 8 zł szt

    sprzedawane tylko na sztuki co daje możliwośc dobrania ogniw

    niestety tanie nie są
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #15

    Domyślnie

    zastanawia mnie jedno...skoro są tak dobre, to dlaczego nie są dostępne przy umiarkowanej cenie...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    Też mnie to zastanawia ,ale po dłuższej rozmowie z dystrybutorem nie otzrzymałem konkretnej odpowiedzi . Przecież mogli by sprzedawać tego całe statki. Śmiem przypuszczać ,że może to byc związane z jakimiś mykami importowo celnymi czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #17

    Domyślnie

    Witam.
    Robin, czy wiesz coś, mógłbyś się wypowiedzieć na temat akumulatorków ENELOOP?

    Poczytałem o nich i wydają być się SUPER, ale ta cena.... 15 zł/szt w sklepie.
    Czy warto zainwestować w nie taką kase?

  8. #18

    Domyślnie

    Coś mi sie tu nie podoba.
    Google mało na ten temat wiedzą i cena przerażająco niska jak na taką "powalającą" jakość.
    Uzywał tego ktoś inny?
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Witam.
    Robin, czy wiesz coś, mógłbyś się wypowiedzieć na temat akumulatorków ENELOOP?

    Poczytałem o nich i wydają być się SUPER, ale ta cena.... 15 zł/szt w sklepie.
    Czy warto zainwestować w nie taką kase?
    Wiesz mini21 trochę z ciekawosci, trochę z zawodowych potrzeb, trochę z zawodowej konieczności przetestowałem chyba prawie wszystkie akumulatorki będące na rynku. Lepszych od HFR nie znalazłem.
    Tych co podajesz nie znam a i cena z kosmosu jakaś jeśli to za sztukę, a jeśli za opakowanie to tym bardziej dziwne.

    shadowArt napisal:
    "Coś mi sie tu nie podoba.
    Google mało na ten temat wiedzą i cena przerażająco niska jak na taką "powalającą" jakość.
    Uzywał tego ktoś inny"


    cena wcale nie jest niska zważywszy , że są bez opakowania zbiorczego , a poza tym to cena hurtowa od dystrybutora za 1 sztukę !!!.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 18-01-2007 o 20:26
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Też mnie to zastanawia ,ale po dłuższej rozmowie z dystrybutorem nie otzrzymałem konkretnej odpowiedzi . Przecież mogli by sprzedawać tego całe statki. Śmiem przypuszczać ,że może to byc związane z jakimiś mykami importowo celnymi czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
    robin, a powiedz mi, jak długo użytkujesz te cudowne aku... bo wiesz... nie chcę krytykować, ale KAŻDE akumulatorki (jakiejś "normalnej" firmy) jeśli się je prawidłowo użytkuje służą bardzo długo i mają stabilną pojemność.
    Na moje wyczucie.... to dystrybutor trochę przesadził, czyli użył literackiej tzw. paraboli , a akumulatorki są po prostu dobre, Ty je prawidłowo użytkujesz, one spełniają swoje oczekiwania i wszyscy są zadowoleni...
    czego wszystkim życzę
    Art
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •