Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
  1. #21

    Domyślnie

    I planu trzeba się trzymać. I ludzi w ryzach też. Bo inaczej to się towarzystwo rozjedzie po całej okolicy. Życie pokazuje, że organizacja zlotu to nie taka łatwa i prosta sprawa. Ludziom trzeba dać foto zajęcie bo inaczej to każdy będzie robił co będzie chciał. O misz masz nie jest trudno. Trzeba ludzi naprawdę zainteresować. I unikać stwierdzenia typu: jeśli chcecie to może być to ... albo tamto ... Ale każda próba i chęci są mile widziane. Pomysł spotkania w dwóch albo w trzech miejscach też mi się widzi na plus. Każdy może mieć coś do wyboru. Co kto woli. Propozycje jakieś już się jawią. Teraz z biegiem czasu trzeba to przeobrażac w praktykę i konkrety i jedziemy.
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  2. #22

    Domyślnie

    Tak więc za kilka dni pojawi się plan z rozkładem zajęć , dane o zakwaterowaniu itp.
    A wszystkie szczegóły będę precyzował na bieżąco od pierwszych dni lutego...
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #23

    Domyślnie

    Witam ponownie!
    Mogę jak na razie podać przybliżone parametry planowanego pleneru. Nic nie było jeszcze ustalane, płacone, zaklepywane. Na razie rekonesans, szczegóły za dwa tygodnie, numery konta, opłaty, zgłoszenia itp. Oczywiście wedle Waszego zainteresowania
    Plener mógłby się odbyć w dniach między 28. kwietnia a 6. maja (sobota-następna niedziela).
    Proponowałbym opcję 3-4 dniową.
    Zakwaterowanie byłoby w Marysinie, najcichszej dzielnicy - samo południe Szklarskiej Poręby, w jednej willi, bądź dwóch (jedna o wyższym, druga o niższym standardzie).
    Wille sąsiadują ze sobą, ta "droższa" ma też salę z bilardem, piłkarzykami oraz ogródek restauracyjny.
    1) Willa Gracja:
    http://gracja.szklarska.net.pl
    Doba ze śniadaniem to koszt 35 zł (negocjowalna w zależności od wielkości grupy)

    Dane adresowe oraz bankowe:

    ul. Broniewskiego 6
    58-580 Szklarska Poręba
    tel. 075-7174264

    Przedpłata indywidualnie po ustaleniu kwoty.

    2) Willa Duch Gór:
    http://www.duchgor.szklarska.net.pl
    Doba ze śniadaniem to koszt około 48 zł (doba ze śniadaniem lub 70 zł ze śniadaniem i obiadokolacją (PYSZNĄ, warto wydać 22 zł !!!)

    Dane adresowe oraz bankowe:
    Krzysztof Gąsiorek PROFIT K.G.
    58-580 Szklarska Poręba, ul. Okrzei 21



    Konto: 95 1140 2017 0000 4302 0484 8018
    Rezerwacja: tel./fax 075 7172841, 075 61260041, 0602.237572, e-mail: hotel@duchgor.com

    ---

    Przybliżony plan dniowy:

    dzień 1., integracyjny:
    Umawiamy się w okolicach południa/wczesnego popołudnia na Skwerze Radiowej Trójki (centrum, koło dworca PKS).
    Czekam na Was. Kompletujemy się do umówionej godziny, potem idziemy do ośrodków (prowadzę, gdyż dojazd i dojście może być nieoczywiste)
    Po czasie na rozpakowanie i zameldowanie umawiamy się i idziemy na obiado-piwko integracyjne.
    Później proponowałbym spacer po mieście i wybór knajpki na wieczór. W międzyczasie focimy niemieckie wycieczki oraz starą zabudowę miasteczka.
    Powrót do ośrodka, rozpakowanie się dalsze, czas na zakupy własne.
    Wieczór integracyjny - powiedzmy pstrąg, kurczak z rożna, piwko, soki, herbatka.
    Wracamy SPAĆ

    dzień 2., zaprawowy:
    Rano wyruszamy wzdłuż rzeki Kamiennej, bardzo pięknym szlakiem, kierując się w stronę wodospadu Szklarki.
    Uwaga! Statywy na ramię, będzie okazja do focenia na długich czasach wody płynącej w rozmaitych kierunkach.
    Trasa do pokonania dla chodzących i niechodzących również.
    Powrót z wodospadu malowniczym szlakiem i dalej koło Starej Chaty Walońskiej. Dobra okazja do pejzaży - skansen i stary sprzęt rolniczy plus panoramy gór!
    Powrót na godziny poobiadowe na obiado-kolację
    Tego dnia wieczorem fajny byłby grill z Panem Krzysiem z pensjonatu Gracja

    dzień 3., hardcore'owo - lajtowy:
    Wersja hardcore (dla chodzących): wejście na Łabski Szczyt, przejście przez (pod/nad) Śnieżne Kotły, zejście z Rozdroża Pod Szyszakiem do domu. WSPANIAŁE PANORAMY (przy odrobinie szczęścia widać Nawet Wrocław - ponad 100 km widzialności). Wycieczka na 6-8 godzin.
    Obiad po trudach dnia
    Wersja lajtowa (dla niechodzących): zwiedzanie miasta - stara zabudowa, muzea, punkty widokowe, inne małe "górki".
    Tutaj problem, muszę znaleźć drugiego przewodnika - nie rozdwoję się Ale to do zrobienia
    Wieczorem wspólna kolacja.

    dzień 4., wspólny:
    Razem idziemy pod wodospad Kamieńczyka. Bardzo zmęczeni wracają, reszta wchodzi na Szrenicę. Zmęczeni dojeżdżają na Szrenicę wyciągiem. Tam obiadek w schronisku i PANORAMY KARKONOSZY cyk cyk cyk
    Powrót prosto pod ośrodek, w dół stokami narciarskimi (szybciej niż szlakami naokoło miasta).
    Pożegnalne popołudnie i obiado-kolacja.
    Nocne gadanie o foceniu i życiu Niektórzy pewnie już jadą z powrotem

    dzień 4 / dzień 5: NOCNE FOCENIE

    dzień 5., wyjazdowy:
    Rano jedziemy do domów... Przedtem śniadanie i spacer, pożegnania...
    Wspólne foty

    Zapewne któryś z dni odpadnie, bo troszku długo, ale chciałem wykorzystać majowy weekend
    Aby przetrwać trzeba mieć ze sobą kasę na odpowiednią ilość noclegów (koszt około 160 zł) i stówkę do 150 zł na jedzonko.
    Aby dobrze się bawić - nie ukrywam - na taki plan trzeba mieć 500 zł.

    W mieście są sklepy, apteki,lekarze, bary, restauracje. Z zaopatrzeniem nie ma problemów.
    5 minut drogi od ośrodków jest Albert z bankomatem Euronetu. Czynny 6-22.
    Trochę dalej Żabka, inne sklepy, bankomaty PKO i WBK.
    Jak coś mi przyjdzie do głowy to dopiszę

    WOLNE MIEJSCA W OBU PENSJONATACH [edit] BYŁY [/edit] W DNIACH 29 KWIETNIA - 3 MAJA

    [edit] [15-04-2007 18:54]: Haalooo, jest tu kto? [/edit]
    Ostatnio edytowane przez pilon ; 15-04-2007 o 18:55
    Pozdrawiam, Kuba

  4. #24

    Domyślnie

    Jako że warto już teraz mieć rozeznanie co do chęci i ewentualnej rezerwacji w podanych widełkach, pcham tym postem temat do góry
    Pozdrawiam, Kuba

  5. #25

    Domyślnie

    całkiem sprytnie...jedna uwaga na dzień przyjazdowy...z doświadczenia wiem, że to se ne da pane hawranek...ludziska zjeżdżają z całej polski o różnych godzinach...trzeba by mapkę naszkicować jak dojechać pod wille...od strony jelonki jest prosty, ale dalej już robi się nieco pokrętnie, więc najlepiej zeskanować lub sfotografować jakiś plan tej cześci szklarskiej i postrzałkować na czerowono dojazd...(plenerowiczom podać telefony do ciebie)

    przydały by się konkretne terminy (zgłoszeń, wpłat itp), a nawet godziny...

    proponował bym również w jakiś dzionek, a może i dwa temat na nocne focenie
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #26

    Domyślnie

    ALF, dzięki za sugestie Faktycznie z dniem przyajzdu to nie pomyślałem
    Za kilka dni wszystko poprawię i sprecyzuje, wrzucę mapke... teraz niestety mam okrutny zap...eprz, nie wiem gdzie ręce włożyć
    Pozdrawiam, Kuba

  7. #27

    Domyślnie

    hihi...znam to aż za dobrze
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #28

    Domyślnie

    noo teraz dostalem swoj grafik zjazdow na semestr letni i mam WOLNE ! czyli moge przyjechac. Juz mi sie gęba smieje hihi. czekam tylko na propozycje hihi
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #29
    Oszczędny w słowach Awatar koka
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    164

    Domyślnie

    kurde - mam nadzieje ze będę mógł też tam być - taak blisko - ale neiwiem jak ze szkołą
    żyj tak, jakby jutro miał się skończyć świat...

  10. #30

    Domyślnie

    to jak cos sie rusza w tym kierunku czy temat umarl

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •