Witam znawców fotografii mam pytanie gdzie wywołam zdjęcia z formatu RAW lub TIF .![]()
Pozdrawiam
Szukaj
Witam znawców fotografii mam pytanie gdzie wywołam zdjęcia z formatu RAW lub TIF .![]()
Pozdrawiam
Z TIFa (bez kompresji) to raczej wszedzie, a z RAWa to.. chyba nigdzie![]()
D90+kit 18-105 | Nikkor 70-210 | Nikkor 50 1.8 D | SB-600 | + różne pierdółki
z RAWów jeszcze nie widziałam Labu, który by wywoływał... a z TIFów tylko lepsze Laby... w Wwie to bym Ci kilka wskazała ale w Twoich okolicach to nie wiem...
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
A do jakiego formatu mają być odbitki?
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
@Kenobi - wierz mi, niewiele Labów przyjmuje TIFy... wiem coś o tym bo sporo się ostatnio naszukałam... nawet znany w Wwie ProfiLab nie we wszystkich swoich punktach coś takiego oferuje... a znam kilka Labów, które przyjmują TIFy po czym zamieniają wszystko na JPGi i dopiero na papier...
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
To widac ja mialem szczescie, bo mi zawsze przyjmowali (tylko podkreslam - bez kompresji). A co do przewalania przed wydrukiem do JPGa to pewnie jest to praktyka powszechna.Zamieszczone przez @nia
D90+kit 18-105 | Nikkor 70-210 | Nikkor 50 1.8 D | SB-600 | + różne pierdółki
Do @ni jak byś znała ich adrey www to była bym wdzięczna ja moge wysłać na CD pocztą jeśli akceptują taką forme i przelew na kontoa z TIFów tylko lepsze Laby... w Wwie to bym Ci kilka wskazała
Do Sinner .Odbitki to różne kilka tylko do formatu 35 cm
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
To wal do jpeg różnicy nie zauważysz.
Żaden produkowany w tej chwili Lab nie robi z czystych Rawów only konwersja.
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
Skontaktuj się z nami