mam 3100 z obiektywem 18 - 105 i ze stałką 50 mm 1.4 . szczególnie z tym drugim obiektywem wychodzą rewelacyjne wprost zdjęcia, jak komuś pasuje taka ogniskowa polecam z czystym sercem. co do filmów, mam dwoje małych dzieci i nierzadko kręce nim filmy tym aparatem, jakość filmów bardzo dobra, jedyna wada to BARDZO GŁOŚNA I SŁYSZALNA W FILMIE praca autofocusa. jeśli ktoś chciałby kilka zdjęć czy filmików, chętnie podeślę na maila.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami