Szukaj
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Łomatko! To był pierwszy banan.
Dostałem drugiego za cytat moda w podpisie. Nie wiem czym się wkurzył, przecież to jego słowa - w zasadzie to inny mod zrobił więc tym bardziej nie rozumiem. Poza tym dostałem 50 punktów
Co do wybiórczości w działalności dyscyplinującej użytkowników to szkoda gadać.
Zresztą już nieważne.
Ostatnio edytowane przez elanek ; 21-02-2011 o 15:57
A bo banany kolego to się dostaje za zasługi![]()
![]()
Skontaktuj się z nami