Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: Banany.

  1. #1
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie Banany.

    Można prosić o uaktualnienie wątku? Nie kwestionuję ich zasadności, ale czasem warto byłoby wiedzieć czym się ktoś "przysłużył".

  2. #2

    Domyślnie

    mimo wczesniejszym zapewnieniom nie jest uaktualniany
    jak ktos daje bana to chyba nie problem pozniej napisac za co
    pare osob zniklo i nie woiadomo dlaczego

  3. #3

    Domyślnie

    zieloni koledzy już się wypowiedzieli , nie mają obowiązku, ani chęci siedzenia o 12 w nocy i pisanie pierdół ...mnie też by się nie chciało ...

    ..przyznam się że czasem i mnie to ciekawi za co banany upomnienia itp

  4. #4

    Domyślnie

    no tak tylko po kiego grzyba bylo zakladac przyklejony watek
    jak pozniej jednego zdania sie nikomu nie chce napisac?

  5. #5

    Domyślnie

    a no to już pytanie do dyrekcji ....

    na forum celica-club poland jest bliźniaczo podobne forum można sobie podejrzeć tabelkę z ostrzeżeniami / banami fajny motyw dla ciekawskich
    ale nie wiem jak to się ma do tego forum

  6. #6
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Panowie, spokojnie, każdemu zdarza się o czymś zapomnieć. Widzę, że ekonet już dodał wpis o UBootcie. Dzięki.

  7. #7

    Domyślnie

    Ubota to nawet nie zauwazylem ze nie ma
    bardziej mnie drugi kolega interesuje, bo akurat chcialem spytac co i jak z blokowaniem booma i juz nie mialem kogo

  8. #8

    Domyślnie

    A Sapphiron to za jaki wątek poleciał ?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    A Sapphiron to za jaki wątek poleciał ?
    Nie chcieli dopuścić, żeby napisał 1000 post
    O nim też już jest uzupełnione.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #10

    Domyślnie

    Nie ogarniam

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •