Można prosić o uaktualnienie wątku? Nie kwestionuję ich zasadności, ale czasem warto byłoby wiedzieć czym się ktoś "przysłużył".
Szukaj
Można prosić o uaktualnienie wątku? Nie kwestionuję ich zasadności, ale czasem warto byłoby wiedzieć czym się ktoś "przysłużył".
mimo wczesniejszym zapewnieniom nie jest uaktualniany
jak ktos daje bana to chyba nie problem pozniej napisac za co
pare osob zniklo i nie woiadomo dlaczego
zieloni koledzyjuż się wypowiedzieli , nie mają obowiązku, ani chęci siedzenia o 12 w nocy i pisanie pierdół ...mnie też by się nie chciało ...
..przyznam się że czasem i mnie to ciekawi za co banany upomnienia itp![]()
no tak tylko po kiego grzyba bylo zakladac przyklejony watek
jak pozniej jednego zdania sie nikomu nie chce napisac?
a no to już pytanie do dyrekcji ....
na forum celica-club poland jest bliźniaczo podobne forum można sobie podejrzeć tabelkę z ostrzeżeniami / banami fajny motyw dla ciekawskich![]()
ale nie wiem jak to się ma do tego forum
Panowie, spokojnie, każdemu zdarza się o czymś zapomnieć. Widzę, że ekonet już dodał wpis o UBootcie. Dzięki.
Ubota to nawet nie zauwazylem ze nie ma
bardziej mnie drugi kolega interesuje, bo akurat chcialem spytac co i jak z blokowaniem booma i juz nie mialem kogo![]()
A Sapphiron to za jaki wątek poleciał ?
Nie ogarniam![]()
Skontaktuj się z nami