Jak dla mnie bezapelacyjnie trójeczka wygrywa.
Zgrabnie poukładany kadr, dobra kolorystyka i do tego fajnie niebo zagrało.
Dwójeczka przyjemna, przestrzenna, ale brak jej jakiegoś mocniejszego motywu i zdecydowania w kadrowaniu. Podłoga trochę ciężka w odbiorze.
Jedynka najsłabsza jakościowo. Niebo się rozwarstwia i przy antence się cosik porobiło.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami