Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Rossbeich beach

  1. #21

    Domyślnie

    Jak dla mnie bezapelacyjnie trójeczka wygrywa .
    Zgrabnie poukładany kadr, dobra kolorystyka i do tego fajnie niebo zagrało.
    Dwójeczka przyjemna, przestrzenna, ale brak jej jakiegoś mocniejszego motywu i zdecydowania w kadrowaniu. Podłoga trochę ciężka w odbiorze.
    Jedynka najsłabsza jakościowo. Niebo się rozwarstwia i przy antence się cosik porobiło .

  2. #22

    Domyślnie

    O ... tu dwójeczkę wrzuciłbym w BW.

    Te kamyczki w BW by się pięknie prezentowały - serio, serio...

  3. #23

    Domyślnie

    Fajna seria, ale trójkę masz mocarną, piękna wręcz.
    LED ZEPPELIN

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •