Bardzo ładny, "malarski" portret![]()
Szukaj
Pięknie pomalowane. Modelina śliczna.
Wyszło tak trochę nierealnie, prawie jak obraz, co tylko dodaje uroku.
świetny portret i fajna modelka![]()
[] WWW
Marta grzechu warta!![]()
NIKON D3, D80, N 24-70 F2.8, N 50 F1.8, N 70-300 VR, SB-800
[email protected]
Swietne. Bardzo podoba mi sie obrobka.
Niesamowity portret, tylko pozazdrościć oka. Modelka pokazana artystycznie i ze smakiem. Podobają mi się jej oczy, które aż hipnotyzują. no no... Świetna obróbka. Faktycznie prawie jak obraz, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.
Skontaktuj się z nami