Close

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 157
  1. #21

    Domyślnie

    A ja sprzedałem statyw :/

    Ale po 3ch mi się już ręka nie trzęsie

  2. #22

    Domyślnie

    Kurcze szkoda, że akurat taki termin Ja to mam szczęście. No cóż, może następnym razem...

  3. #23

    Domyślnie

    No kurcze szkoda Nie przejmuj się, jak wypali raz i się spodoba taki czas spędzania czasu z Piotrkiem to coś znowu wymyślę

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Kolejne wpłaty:
    Paweł Kania
    WITUS
    AZAZEL85

    dziękuję

  6. #26

    Domyślnie

    Też się piszę na to szkolenie i zaraz robię przelew.

  7. #27

    Domyślnie

    Jezeli ktos szuka transportu z Warszawy to jade kombiakiem i moge wziac kogos.

  8. #28

    Domyślnie

    Potwierdzam swą obecność. Przelew poszedł

  9. #29

    Domyślnie

    Po przemyśleniu za i przeciw ja również reflektuję na warsztaty, ponieważ obejmują to w czym czuję się zdecydowanie najsłabiej.
    Przelew już zleciłem.

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    Ja kimam tutaj - NF HOSTEL - 2 minuty do Dworca, 3 min. do Rynku Głównego 76zł za "jedynkę" ze śniadaniem. Jak ktoś nie ma jeszcze noclegu, a nie ma jakiś dużych wymagań, zapraszam Będzie sympatyczniej, a i bezpieczniej np wieczorem ze sprzętem wracając.
    Piast się nie odezwał, to niech spadają.
    Patrząc na twój link ale ceny wyglądają niestety zdecydowanie drożej niż piszesz?
    Ja raczej będę nocował TUTAJ bo mam 20% zniżkę.

    BTW jest całkiem prawdopodobne, że będę jechał z Gdańska samochodem.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Patrząc na twój link ale ceny wyglądają niestety zdecydowanie drożej niż piszesz?
    Ponieważ pod linkiem podane są już ceny od razu za 2 noclegi ze śniadaniami.
    Ja za 3 noclegi ze śniad. mam do zapłaty 230zł za pokój jednoosobowy. Ważne że blisko, reszta jest dla mnie mniej ważna Nie wiem kiedy planujesz przyjazd, ja będę już od czwartku.

    BTW jest całkiem prawdopodobne, że będę jechał z Gdańska samochodem.
    A to już na PW się ewentualnie zgadamy jakbyś miał wolne miejsce - choć ja tam od razu ze znajomymi chcę się spotkać, więc możliwe że bardziej będzie pasował mi pociąg.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •