Close

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 157
  1. #11

    Domyślnie

    Jeśli można to wpisałby się na listę

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Opcji noclegowych jest naprawdę wiele w Krakowie. Podałem te względnie przyzwoite, za w miarę przyzwoitą cenę.
    To prawda Ten Quality Hotel w najtańszej opcji nawet niezły jest, tylko daaaaaaaaaleko strasznie :/

    Jak parę razy byłem w Krk, zawsze nocowałem w Hotel Studencki Piast - nie wiadomo jakich luksusów nie ma, ale jest czysto i ciepło. Jak dla mnie wystarczy I co ważne, jest nie daleko, do centrum: 10-15 minut spacerkiem albo bodajże 4 przystanki jedną z czterech linii tramwajowych - nie byłoby więc problemów z powrotem z ewentualnych piwnych pogawędek fotograficzno-integracyjnych I ceny, 150zł za pokój 3 osobowy, 90zł za dwójkę, i 60zł za jedynkę Jak ktoś ma Euro<26 albo ISIC to jeszcze parę zł mniej może być

    Czekam na info od nich czy mają wolne pokoje. Jakby mieli więcej, można by jedną bazę zrobić dla przyjezdnych, byłoby łatwiej organizacyjnie. Ale to już każdy sam zadecyduje.


    A czy, gdyby, w co raczej nie wierzę, ale - jakby się minimalna liczba osób do warsztatów nie uzbierała, warsztaty zamieniamy na mini-plenerek w Krk, czy raczej cała impreza byłaby odwoływana?
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  4. #14

    Domyślnie

    Chcialem sie zglosic. Jutro przeleje pieniadze.

  5. #15

    Domyślnie

    wstępnie i ja się wpisuję, jak tylko będę miał pewność, że nie będę w tym terminie w pracy to potwierdzę i zrobie przelew

  6. #16

    Domyślnie

    Pojawiły się pierwsze wpłaty:
    BorysR i Jagienka

  7. #17

    Domyślnie

    Proszę o zapisanie. Poszedł przelew.

  8. #18

    Domyślnie

    No i ok, wszystko porezerwowane Cieszy mnie to bardzo, bo dawno w Krk nie byłem, a i Was przede wszystkim znów zobaczę
    Ja kimam tutaj - NF HOSTEL - 2 minuty do Dworca, 3 min. do Rynku Głównego 76zł za "jedynkę" ze śniadaniem. Jak ktoś nie ma jeszcze noclegu, a nie ma jakiś dużych wymagań, zapraszam Będzie sympatyczniej, a i bezpieczniej np wieczorem ze sprzętem wracając.
    Piast się nie odezwał, to niech spadają.

    Wiem że jeszcze sporo czasu jest, ale puki pamiętam:
    • Ktoś jeszcze może przyjeżdża w czwartek? Organizujemy sobie coś na popołudnie/wieczór?
    • Myślimy w trakcie weekendu o jakimś nocnym foceniu? Czarodziejski Kazimierz po zmroku? Bo nie wiem czy mam statyw taszczyć

    O inne rzeczy będę pytał na bieżąco
    Już się nie mogę doczekać
    Chociaż będę bezpośrednio po nartach, we wtorek przylatuję - mam tylko nadzieję że żaden wulkan nie wybuchnie, żebym się nie spóźnił...
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #19

    Domyślnie

    Tak, jeśli tylko macie - koniecznie zabierzcie statywy. Ponieważ zima jest cały czas, a zajęcia trwają do 17-tej mamy gwarantowane wieczorno-nocne zdjęcia . Jeszcze z Piotrem omawiam detale, ale zapowiada się bardzo kameralnie i interesująco.

  10. #20

    Domyślnie

    Przelew wykonany, potwierdzam obecność

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •