Jak w temacie. Mamy problem z epsonem 9600. Drukarka ma 5 lat, trochę juz papieru przedrukowała. Pracuje na fomei, ilfordzie i plakatak 170 g. Ploter jest regularnie czyszczony, jednak pomimo idealnych wyników nozzle check wydruki wychodza zasmużone. Mówimy tu niestety o 1440 dpi. Jako tako jest dla 2880 dpi, choć i tak nie jest idealnie. Boje się, że głowica już klęka. Czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie, miał ktoś juz podobne problemy? Tragedii nie ma, bo jedzie do nas juz 9900, jednak chcieliśmy cos podziałać przy staruszku 9600, żeby miec backup albo puscić go do narodu. Byłbym wdzięczny za informacje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami