Close

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 174
  1. #1

    Domyślnie Program NPS co daje uczestnictwo?

    Jak w temacie co daje uczestnictwo w npsie?
    Powyciągałem pewne informacje z wątków ale chciałbym mieć jasność czy to prawda że:

    darmowo raz na rok wymiana gumek na body i czyszczenie Puszek ?
    czy wymieniają spuchnięte gumy na szkłach również w ramach darmowego przeglądu?.

    Inne informacje o bonusach nps o których wiecie
    d700, Z16, 35G, N24-70, 50G, 105DC, sb
    fotografia ślubna

  2. #2

    Domyślnie

    Darmowe szkolenia, szybki serwis - 48h, w razie dłuższej naprawy sprzęt zastępczy, możliwość testowania szkiełek, na każdy nowy rok dostajesz kalendarzyk nikona .
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  3. #3

    Domyślnie

    kalendarzyk i różne niezbędne akcesoria....jak grip do noszenia statywu żeby ręka nie marzła i magiczne czyścidełko do szkieł

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystko masz wymienione na stronie NPS-u. Ja sobie bardzo chwalę współpracę w ramach NPS.

    PS to coś gumowane to był grip? Leży w warsztacie bo nie znalazłem zastosowaniaLenspen był prezentem w punt, przydał się bardzo.

  5. #5

    Domyślnie

    To gumowe cos to jest po to żebyś sobie szklo zawinął co by w torbie nie pukało w inne szkło

  6. #6

    Domyślnie

    A ja tego "gumowanego czegoś" użyłem raz jako snoota do sb-900 Do rzeczywistego zastosowania zgodnie z zamysłem Nikona, można się jak widać dochodzić na różne sposoby

  7. #7

    Domyślnie

    no jako snoot do saby tez sie dobrze sprawdza ale tak naprawde to jest do zabezpieczenia szkla w torbie

  8. #8

    Domyślnie

    Do czego jest naprawdę, to chyba mało kto wie. Faktem jest, że "normalnie" owijam tym obiektyw. A że "toto" jest nieduże to pasuje mi akuratnie na 35-70/2.8

    1. Owijak na statyw,
    2. Snoot do lampy,
    3. Owijak na obiektyw,

    Inne typy...?

  9. #9

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam pisało na tym 'tripod grip' więc trzymadełko do statywu .
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  10. #10

    Domyślnie

    jak jest z tymi darmowymi szkoleniami ? nigdy zaproszenia do nich nie dostalem, rowniez magiczne dlugopis do czyszczenia matrycy ? pierwsze slysze a wypozyczenie obiektywu do testowania jeszcze nie bralem ale mam ochote na 200mm 2.8 lub 24mm 1.4 tylko tak na lajcie po rezerwacji dadza ?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •