Close

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 174
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malita Zobacz posta
    jak jest z tymi darmowymi szkoleniami ? nigdy zaproszenia do nich nie dostalem, rowniez magiczne dlugopis do czyszczenia matrycy ? pierwsze slysze a wypozyczenie obiektywu do testowania jeszcze nie bralem ale mam ochote na 200mm 2.8 lub 24mm 1.4 tylko tak na lajcie po rezerwacji dadza

    -----------------
    napisałem to trzeci raz, do tych z pierwszej strony tematu - jak napisaliście o tym to odpowiedzcie na moje pytanie.
    o szkoleniach nic nie wiem
    dlugosiu nie dostalem, ale juz dosc dawno sie zapisalem do NPSu
    wypozyczalnie zdecydowanie polecam, super sprawa bierz, baw sie, uzywaj, pracuj

  2. #22

    Domyślnie

    Szkoleń darmowych nie miałem jeszcze, ale promocje na Akademii Nikona tak, sprzęt do testowania tak, (świetna sprawa przed decyzja o zakupie), sflaczałe gumy na obiektywach darmo tak (N17-55), czyszczenie matrycy darmo tak raz na rok, gumy na puszce D300,m D200, darmo tak, expresowe naprawy tak, inne gadgety darmowe tak, NIKON pro magazyn tak, Ogólnie dbanieo klienta, gdzie w tym wszystkim jest Canon, daleko w tyle,
    Pozdrawiam, Janek

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janek Krolak Zobacz posta
    Szkoleń darmowych nie miałem jeszcze, ale promocje na Akademii Nikona tak, sprzęt do testowania tak, (świetna sprawa przed decyzja o zakupie), sflaczałe gumy na obiektywach darmo tak (N17-55), czyszczenie matrycy darmo tak raz na rok, gumy na puszce D300,m D200, darmo tak, expresowe naprawy tak, inne gadgety darmowe tak, NIKON pro magazyn tak, Ogólnie dbanieo klienta, gdzie w tym wszystkim jest Canon, daleko w tyle,
    Pozdrawiam, Janek
    Wiesz, sa na swiecie miejsca gdzie nie trzeba byc w NPS zeby to samo od Nikona dostawac i pasuje powiedziec gdzie w tym jest Nikon Polska, daleko w tyle
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  4. #24

    Domyślnie

    Lepszy rydz niż nic.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  5. #25

    Domyślnie

    Ja mam takie pytanko ... na jak dlugo dostaje sie sprzet na testy? I ile razy mozna skorzystac z pozyczenia sprzetu do testow?
    Pytam bo aktualnie czekam na aktywacje czlonkostwa w NPS (pakiet startowy w drodze

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mario__M Zobacz posta
    Ja mam takie pytanko ... na jak dlugo dostaje sie sprzet na testy? I ile razy mozna skorzystac z pozyczenia sprzetu do testow?
    Pytam bo aktualnie czekam na aktywacje czlonkostwa w NPS (pakiet startowy w drodze
    szczegoly ustalasz indywidualnie - zwykle 7-14 dni.

  7. #27

    Domyślnie

    No to elegancko A orientujesz sie jak czesto mozna korzystac z testowania sprzetu?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mario__M Zobacz posta
    No to elegancko A orientujesz sie jak czesto mozna korzystac z testowania sprzetu?
    aż Cie nie przegonią
    Ostatnio edytowane przez Slon ; 10-02-2011 o 14:39

  9. #29

    Domyślnie

    Dobre A tak na serio to mozna raz na miesiac ?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mario__M Zobacz posta
    Dobre A tak na serio to mozna raz na miesiac ?
    po otrzymaniu 'zestawu startowego' skontaktuj sie z osoba odpowiedzialana za testy i wypytaj
    mnie nie zdarzylo sie jeszcze co miesiac cos testowac

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •