Close

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 174
  1. #11

    Domyślnie

    Korzystając z okazji, zadam pytanie. Do spełnienia warunków uczestnictwa brakuje mi drugiego body. Można coś z tym zrobić?

  2. #12

    Domyślnie

    jak jest z tymi darmowymi szkoleniami ? nigdy zaproszenia do nich nie dostalem, rowniez magiczne dlugopis do czyszczenia matrycy ? pierwsze slysze a wypozyczenie obiektywu do testowania jeszcze nie bralem ale mam ochote na 200mm 2.8 lub 24mm 1.4 tylko tak na lajcie po rezerwacji dadza
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panoramix Zobacz posta
    1. Owijak na statyw,
    2. Snoot do lampy,
    3. Owijak na obiektyw,
    3 podstawowe powody dlaczego warto przystąpić do NPS
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  4. #14

    Domyślnie

    Czy wymieniał ktoś w ramach NPS sflaczałe gumy na obiektywie ?
    d700, Z16, 35G, N24-70, 50G, 105DC, sb
    fotografia ślubna

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    Korzystając z okazji, zadam pytanie. Do spełnienia warunków uczestnictwa brakuje mi drugiego body. Można coś z tym zrobić?
    odpowiedź jest banalnie prosta - kupić drugie body

  6. #16

    Domyślnie

    Stoper włączony.
    Właśnie mój sprzęt w ramach NPS odjechał na coroczne czyszczenie + w tym roku wymianę gum w body i 2 szkłach.
    MarcinWilk

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    odpowiedź jest banalnie prosta - kupić drugie body
    Przez chwilę o tym pomyślałem, kupić nawet jakieś stare F3 na allegro Ale to też tanio nie wyjdzie, tym bardziej, że takie body jest mi kompletnie niepotrzebne. A kupować specjalnie dla NPS to bezsens.
    Ostatnio edytowane przez mpwt ; 10-02-2011 o 10:29 Powód: Edycja na prośbę użytkownika

  8. #18

    Domyślnie

    zeby dolaczyc do NPS nie trzeba koniecznie spełniać warunków sprzętowych, są też inne kryteria

    było na forum wiele razy

  9. #19

    Domyślnie

    ja też sobie chwale, szybko oddałem wyczyścili przedmuchali : ]

  10. #20

    Domyślnie

    jak jest z tymi darmowymi szkoleniami ? nigdy zaproszenia do nich nie dostalem, rowniez magiczne dlugopis do czyszczenia matrycy ? pierwsze slysze a wypozyczenie obiektywu do testowania jeszcze nie bralem ale mam ochote na 200mm 2.8 lub 24mm 1.4 tylko tak na lajcie po rezerwacji dadza

    -----------------
    napisałem to trzeci raz, do tych z pierwszej strony tematu - jak napisaliście o tym to odpowiedzcie na moje pytanie.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •