Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Samotnik...

  1. #1

    Domyślnie Samotnik...

    Witam, kiedyś ustrzeliłem taki kadr, co sądzicie? jestem ciekaw Waszych konstruktywnych opinii


    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  2. #2

    Domyślnie

    Dość ciekawe ujęcie. Fajnie się rozkłada GO, szczególnie na wąsach kłosów żyta. Aczkolwiek pewne rzeczy dość irytują, przykładowo ten badyl w LD na 1/4 szerokości, wyglądający jak jęczmień. Wiem, że trudno oczyścić kadr z takich rzeczy i wszystko wychodzi w praniu, jak się jest ju w domu, ale nie zmienia to faktu, że ta gałązka popsuła kadr jak dla mnie.

    A próbowałeś dodać winietę. Myślę, że pomogłaby w większym skupieniu na kwiatku chabru.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  3. #3
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze wchodzę w tak zatytułowane wątki z nadzieją na ornitologiczną gratkę...
    Ale zawsze to nie to co myślę...

    Zdjęcie w porządeczku

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clostermann Zobacz posta
    Zawsze wchodzę w tak zatytułowane wątki z nadzieją na ornitologiczną gratkę...
    A ja z kolei mam dość już tych wszystkich ptaszków. Za względu na porę roku, 95% fotek w dziale przyrodniczym to pierzaki. Czasem trafi się jakaś sarenka, ale nie przepadam za fotkami tych zwierząt. Z radością witam zatem wszelkie inne zdjęcia przyrodnicze, szczególnie ulubione przeze mnie kwiatki .
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  5. #5

    Domyślnie

    To zdjęcie jeszcze z 2009 r. teraz pewnie bym sobie odpowiednio przygotował kadr musze popróbować z winietą a ten badyl to owies wśród jęczmienia
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  6. #6

    Domyślnie

    No tak, miałem na myśli owies. Takie wiechciowate zboże. Jak mogłem się tak pomylić... :O
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •